Gigabyte Radeon RX 5700 XT Gaming OC 8 GB alınır mı?

Alınır iyi model diye biliyorum. 5700 XT modelleri arasında en iyisi Nitro+ olması lazım bütçeniz yeterse diye söylüyorum. Ama söylediğiniz modelde güzel model sizi üzmez.
Video yardımcı olacaktır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu şekilde bir video daha vardı ama bulamadım.

Bende var hocam dediğin kart. Neyini sormak istedin bilmiyorum ama kart 70-72 dereceyi geçmiyor. En ufak driver sorunuyla karşılaşmadım ve genel olarak 144 Hz alıyorum oyunlardan.
En ucuzu Sinerji'de satılıyor sanırım 3450 TL gibi bir rakama F/P olarak muhteşem bir kart.

Bende var hocam dediğin kart. Neyini sormak istedin bilmiyorum ama kart 70-72 dereceyi geçmiyor. En ufak Driver sorunuyla karşılaşmadım ve genel olarak 144 Hz alıyorum oyunlardan.
En ucuzu Sinerji'de satılıyor sanırım 3450 TL gibi bir rakama F/P olarak muhteşem bir kart.

Senden ricam FurMark testinde sıcaklık değer resmini atabilir misin sıcaklık değerleri benim için çok önemli evet gördüm orada bayağı ucuz elimde ROG STRIX 5700XT var iade edeblrsem oradan alacağım 2K'da oynacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı