Gigabyte Radeon RX 5700 XT alınır mı?

Driftçi sultan

Kilopat
Makaleler
5
Daha fazla  
İyi forumlar. Yakın zamanda hazır sistem toplayacagım. INNO3D RTX 2060 veya Gigabyte RX 5700 XT var özelleştirme seçeneklerinde.
RX 5700 XT performans olarak gayet iyi onu almak istiyorum ama bazı forumlarda ve reddit'de kötü yorumlar okudum ısı boruları gibi şeyler hakkında ama o yorumlar belki ürün ilk çıktıgında yapıldıysa şimdiye problem düzelmiştir. Yani sizce bu ekran kartını alınır mı? Almamalı mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdiye kadar neredeyse bütün RX 5700 XT modellerini detaylı bir şekilde incelemiş ve bu konudaki en iyi iki kanaldan biri olan Gamers Nexus tarafından (diğeri Hardware Unboxed) yayınlanan ve şimdiye kadar inceledikleri bütün kartları karşılaştırdıkları, sonuca bağlayıp en iyi ve en kötü kartları seçtikleri videoyu/incelemeyi sizinle de paylaşmak istiyorum.

Bu karşılaştırma şimdiye kadar inceledikleri kartların, performans ve fiyat olarak ele alındığı ve sonuçta higher-end bir kart almanın değip değmeyeceğini tartıştıkları özet niteliğinde bir video olmuş.

Özellikle hangi RX 5700 XT'i alacağına karar vermeye çalışanlar ve kararsız kalanlar için ciddi anlamda yardımcı olacaktır diye düşünüyorum.

Sonuçlar:

Genel olarak en iyi kart: Gigabyte RX 5700 XT Gaming OC (en iyi f/p olarak belirtilmiş)
Genel olarak en iyi ikinci kart: Sapphire RX 5700XT Pulse (özellikle f/p olarak fazlayısla önerilen bir model olmuş)

En iyi soğutma: Sapphire RX 5700 XT Nitro+ ve Powercolor RX 5700 XT Red Devil (berabere olduğu belirtilmiş)

En iyi ''ortalama/ne iyi ne kötü'' kart: MSI RX 5700 XT Gaming X

En eşsiz özellikleri sunan kart: ASRock RX 5700 XT Taichi X

En iyi ''en kötü'' kart: XFX RX 5700 XT THICC Ultra II (incelemesini izlerseniz yerden yere vurulduğunu görebilirsiniz)
En iyi ikinci ''en kötü'' kart: MSI RX 5700 XT Evoke OC (thermal padlerin yanlış yerleşimi dolayısıyla)

En iyi PCB'ye sahip kart: ASUS RX 5700 XT Strix

Kaynak video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı