Satılık Gigabyte RTX 2060 6 GB

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ardacn60

Hectopat
Merhaba. Kart iş yerinde SolidWorks, AutoCAD ile çizim amaçlı kullanıldı asla yorulmadı. Kutu, fatura ve garanti tamdır. 20 Ağustos 2022 İtopya faturalı olup garantisi ağustos 2024'e kadar devam etmektedir. Kart tertemiz olup içi açılmamıştır. İstediğiniz testleri yaparak alabilirsiniz. 15 dakikalık 1080p 8X MSAA FurMark testi sonucu sıcaklık Max 80 ortalama 78 olarak sonlanmıştır. Gelip deneyerek elden teslim şekilde satıyorum. Yorulmamış garantili temiz ve herhangi bir işlem, tamir görmemiş bir kart olduğundan düşündüğüm fiyat 4900TL pazarlığa açık.
Yer: İstanbul
İletişim için Discord: ardacn60

Son düzenleme:
İsim ver hocam sorun değil hatta benim konuyu link at sorun yok :D
Hocam sizlik bir sorun yok örnek olması açısından söyledim artık gına geldi bu forum sarı sitede fiyatlar ne kadar uçuksa buradakiler için o kadar ölü. Ortalama fiyat beğendiremiyoruz kimseye.

Şimdi fiyata 200 yazdım birazdan biri gelip 150 olur mu yazar. O kadar düştü buradaki kalite.

Hocam sizlik bir sorun yok örnek olması açısından söyledim artık gına geldi bu forum sarı sitede fiyatlar ne kadar uçuksa buradakiler için o kadar ölü. Ortalama fiyat beğendiremiyoruz kimseye.
Canın sağolsun hocam özgür bir platformdayız elbette yorum yapılabilir. Ben de piyasaya göre fiyat yazmıştım demek ki piyasa gerçekten saçma durumda. Sahibindene göre fiyat yazılsa burda beğenilmiyor genel olarak. Size hayırlı satışlar diliyorum.

Fiyat ideal, iletişim bilgisi verir misiniz? Almak istiyorum.

Çok pahalı değil mi? Kapkaççı bir tanıdıgım 100TL'ye satıyor, bu kartın hakkı 150TL olmalı bence.

Şimdi fiyata 200 yazdım birazdan biri gelip 150 olur mu yazar. O kadar düştü buradaki kalite.

Yani, doğru da. Arkadaş forumda One S ne kadar dedim, 4500 zor eder dediler. 5000'e onlarca teklif aldım. 6750 XT'me 7 zor eder dediler, şimdi 7-8'e 6700 XT alırsın diyorlar. Yıllar önce birkaç eşyamı satarken 1000 etmez dediler, 2100'e yarısını sattım. Hani bu kadarı da fazla ya.

Yani, bir şeyin fiyatını sormak için burası son yerlerden biri. DH ölücülerini aratmayacak hale gelirsek şaşırmam bu gidişle. Ha yine de, uygun bir fiyat vermeni tavsiye ederim, belki ciddi birisi talip olur.

Makarayı kenara bırakmak gerekirse fiyatı güncelledim daha altına bir fiyat yazarsam pazarlığa uygun olmaz. Oyun oynanmadı sadece iş yapıldı bu kart ile. Garanti Kutu Fatura ne ararsanız tam. Yerinde test ederek sadece elden satış gerçekleştireceğim. Pazarlığa açık güncel fiyat 4900TL

4900 çok. 2060 Super 8 GB var o paraya.

2022’de yine 2060 satmışsın 3700e. Şimdi niye 4900 istiyorsun? Ne değişti?

4900 çok. 2060 Super 8 GB var o paraya.

2022'de yine 2060 satmışsın 3700e. Şimdi niye 4900 istiyorsun? Ne değişti?

2 yıl ve yaklaşık bileşik yüzde 350 enflasyon değişimi oldu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı