Gigabyte RTX 2060 alınır mı?

. 1.PNG Çok gereksiz atraksiyona girmişsin. Şu haliyle al, SSD'yi çıkarttım onun yerine Samsung 970 evo al bi' siteden; Windows'u kendin kurarsın, yapamam dersen SSD'li al kursunlar.
1k fazla veriyorsun ve bi fark yok.
3600 ile 2700X hemen hemen aynı işlemciler boşuna 200 TL oraya veriyorsun, Kasan iyi PSU'su iyi gidip 115 TL başka kasaya veriyorsun, 200MHZ için gidip 400-450 TL bi RAM'e fazladan para veriyorsun. Şaştım kaldım valla.
İlla 1k'yı kullanıcam dersen 2060'ı kutusunda yollasınlar açmadan. Onu sat 2000 bin TL'ye üstüne koy bin TL 2070 yada 2060S al.

.Eki Görüntüle 466036 Çok gereksiz atraksiyona girmişsin. Şu haliyle al, SSD'yi çıkarttım onun yerine Samsung 970 evo al bi' siteden; Windows'u kendin kurarsın, yapamam dersen SSD'li al kursunlar.
3600 ile 2700X hemen hemen aynı işlemciler boşuna 200 TL oraya veriyorsun, Kasan iyi PSU'su iyi gidip 115 TL başka kasaya veriyorsun, 200MHZ için gidip 400-450 TL bi RAM'e fazladan para veriyorsun. Şaştım kaldım valla.
İlla 1k'yı kullanıcam dersen 2060'ı kutusunda yollasınlar açmadan. Onu sat 2000 bin TL'ye üstüne koy bin TL 2070 yada 2060S al.
Hemen hemen aynı ama
Hemen hemen aynı ama
Ayrıca o anakart araştırdım kötü ve kasa daha iyi hava alım olarak vs ram belki ama diğerleri değil
.Eki Görüntüle 466036 Çok gereksiz atraksiyona girmişsin. Şu haliyle al, SSD'yi çıkarttım onun yerine Samsung 970 evo al bi' siteden; Windows'u kendin kurarsın, yapamam dersen SSD'li al kursunlar.
Ayrica 800 TL fark var
Nasıl satcam onu kardeşim

Şuan iptal ettim sistemi kanıma girdin :)

Son düzenleme:
Hemen hemen aynı ama

Ayrıca o anakart araştırdım kötü ve kasa daha iyi hava alım olarak vs ram belki ama diğerleri değil

Ayrica 800 TL fark var

Nasıl satcam onu kardeşim

Şuan iptal ettim sistemi kanıma girdin :)
Girerim kanına :))
O RAM'e, işlemciye ve kasaya fazladan o kadar bayılma yeter. Kasa TT'nin, dandik bi' markanın değil. Kasa da PSU'su da iyi emin ol.
Anakartı istediğinle değiştirebilirsin. Ekran kartına da gelirsek kullan geç. Satılığa koyarsın giderse. SSD'de dediğim gibi Samsung970 evo alırsan çok daha iyi olur, istersen MP510'da kalabilir ama SU600'ü hiç alma.

Bana toplayıp ekran görüntüsü atarsan baştan sipariş veryim anakart kötümü aynı yapalım cergilse ram 3200 olsun hocam
O RAM'e, işlemciye ve kasaya fazladan o kadar bayılma yeter. Kasa TT'nin, dandik bi' markanın değil. Kasa da PSU'su da iyi emin ol.
Anakartı istediğinle değiştirebilirsin. Ekran kartına da gelirsek kullan geç. Satılığa koyarsın giderse. SSD'de dediğim gibi Samsung970 evo alırsan çok daha iyi olur, istersen MP510'da kalabilir ama SU600'ü hiç alma.
Screenshot_2019-11-29-11-00-41-672_com.android.chrome.jpg

Valla kardeş baktim da arada 114 TL fark var şuan bosuna iptal ettim teşekkür ederim

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı