Gigabyte RTX 2060 bakım için garantiye gönderilir mi?

Arif.Işık

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar.
Arkadaşlar Gigabyte RTX 2060 ekran kartım var. Garantisi devam etmekte. Garantiye göndersem bakımını (macununu yenileme, tozları temizleme vs.) yaparlar mı? Ben değiştirsem garanti dışı kalıyor. Önceden rahat rahat oynadığım oyunları artık doğru düzgün oynayamıyorum. Witcher 3 yüksek ayarda 65-66 dereceyi geçmeyen ekran kartı şimdi 70 derece ve üstünde geziyor.
Teşekkürler.

Hocam, ısınma sorunu var deyip gönderin. Bakımı yapılır.

Konuyla alakasız ama alalı ne kadar oldu, belirgin bir kasma var mı?
Bilgisayarı İtopya'dan 10.06.2020 tarihinde almışım. İlk aldığımda mis gibi ne ısınma sorunu vardı ne kasma. Şimdi ise Ani FPS düşmeleri oluyor. 60 FPS sabit oynuyorum hikayeli oyunları zaten. Önceden 60 FPS sabitlediğimde hiç düşmezdi. Şimdi FPS kaybı da var. Açık ve net bir şekilde görebiliyorum. Aniden 57-58-59 oluyor bu da haliyle takılmalara neden oluyor.

Bilgisayarı İtopya'dan 10.06.2020 tarihinde almışım. İlk aldığımda mis gibi ne ısınma sorunu vardı ne kasma. Şimdi ise Ani FPS düşmeleri oluyor. 60 FPS sabit oynuyorum hikayeli oyunları zaten. Önceden 60 FPS sabitlediğimde hiç düşmezdi. Şimdi FPS kaybı da var. Açık ve net bir şekilde görebiliyorum. Aniden 57-58-59 oluyor bu da haliyle takılmalara neden oluyor.
6 ay içinde bu kadar olması şaşırtıcı. :(

Isınma probleminden bahsedin onlar bakımını yapar

Yeni konular

Geri
Yukarı