Gigabyte RTX 2060 OC vs ASUS ROG STRIX RTX 2060 OC Evo

blackrow

Kilopat
Daha fazla  
Yeni bir bilgisayar toplamayı düşünüyorum ama kafama bir şey takıldı.
Bu iki ekran kartından hangisi iyidir? Ben ASUS olduğunu düşünüyorum.

Gigabyte RTX 2060 OC 6 GB​

ASUS ROG STRIX RTX 2060 OC Evo 6 GB​

Bazı konularda Gigabyte kartta ısınma sorunu olduğunu söyleyenler oldu, acaba bu doğru mu? Eğer doğruysa ASUS olanı alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorunum şu saolun ama bana hazır sistem lazım yani tek tek toplayım kendim bunu hazırlayamam
Bilgisayarcılara pek güvenmiyorum malesef eğer hazır sistem öneriniz varsa değerlendirebilirim
Eğer kasayı montajlıyıp gönderen itopya vatan benzeri güvenilir bir sitenin sistemi varsa bunu değerlendirebilirim yoksa attığım sistemi alıcağım

Son düzenleme:
Sorunum şu saolun ama bana hazır sistem lazım yani tek tek toplayım kendim bunu hazırlayamam
Bilgisayarcılara pek güvenmiyorum malesef eğer hazır sistem öneriniz varsa değerlendirebilirim
Bu sistemi alıp attığım PSU ile değiştirebilirsiniz.

Bu sistemi alıp attığım PSU ile değiştirebilirsiniz.
https://www.teknobiyotik.com/high-p...kingston-500gb-nvme-16gb-ram.html']Bu[/QUOTE]
sistemi alıp attığım PSU ile değiştirebilirsiniz.
sistem güzelmiş ama dediğim gibi sistem parçalarını değiştirme işlemini pek anlamıyorum eğer psu iyiyse belki bunu bilgisayarcıda değiştirebilirim

Hocam PSU'yu değiştirmek çok zor bir işlem değil. Dediğiniz gibi bilgisayarcıya da götürebilirsiniz. Bu arada sistemi alır almaz PSU'yu değiştirmenizi öneririm. Kalitesiz bir PSU olduğu için sistem bileşenlerine zarar verebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı