Gigabyte RTX 2060 Windforce Alınır mı?

Foogybugy

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci / Müzik Prodüktörü
Merhaba. RTX 2060 Windforce soğutması iyi bir kart mıdır? Coil whine sorunu mevcut mudur? Hiç bu kart ile sorun yaşayan arkadaşlar oldu mu? Kullanan arkadaşlar varsa memnun olup olmadıklarını yazarlarsa sevinirim. 3600x ile kombo yapmayı düşünüyorum.

Arkadaşlar lütfen şu sürekli başka bir şey önerme huyunuzdan vazgeçin artık ya. Gerçekten kabak tadı verdi. Ben de biliyorum sizin söylediklerinizi. Sorduğum soru ya bakın verdiğiniz cevaplara bakın Allah aşkına ya lütfen artık bırakın şunu.

Coil whine sorunu çıktımı, umarım çıkmamıştır bende aynı modeli düşünüyorum hayırlı olsun bu arada
Çok teşekkür ederim. maalesef coil whine sorunum çıktı evet ama yükte oluyor normal olarak. Çok çok az bir ses var ve ben kasanın camını yaz olduğu için çıkardım onda bile duyulmuyor pek. Bayağı bir geç cevap verdim siteye pek girmemiştim uzun süredir kusura bakmayın.

Çok teşekkür ederim. maalesef coil whine sorunum çıktı evet ama yükte oluyor normal olarak. Çok çok az bir ses var ve ben kasanın camını yaz olduğu için çıkardım onda bile duyulmuyor pek. Bayağı bir geç cevap verdim siteye pek girmemiştim uzun süredir kusura bakmayın.
önemli değil teşekkürler bende zaten aorus aldım mutluyum.

Yeni konular

Geri
Yukarı