Gigabyte RTX 2060S Windforce RGB özelliği var mı?

Samet Kaleli

Centipat
Herkese merhaba, İtopya'dan topladığım sistem sonunda elime ulaştı, bilgisayarı da kurdum. Merak ettiğim tek konu başlıkta belirttiğim ekran kartına sahibim, incelemelerde de göremedim ekran kartının herhangi bir RGB aydınlatması var mı acaba kullanan arkadaşlar söyleyebilir mi? Aydınlatmadan kastım üzerinde Gigabyte yazan yerin aydınlatması sadece.

Herkese merhaba, İtopya'dan topladığım sistem sonunda elime ulaştı, bilgisayarı da kurdum. Merak ettiğim tek konu başlıkta belirttiğim ekran kartına sahibim, incelemelerde de göremedim ekran kartının herhangi bir RGB aydınlatması var mı acaba kullanan arkadaşlar söyleyebilir mi? Aydınlatmadan kastım üzerinde Gigabyte yazan yerin aydınlatması sadece.

Ben de yok diye biliyorum aydınlatması. Bu arada hayırlı olsun bilgisayarınız.

Sizden ricam, PC elinize geçtikten sonra ekran kartının yükteki sıcaklığını test edip paylaşır mısınız? Çok fazla incelemesi yok da bilmek istiyorum. Fan'ın kaç RPM'de döndüğünü de paylaşırsanız iyi olur. Bir de ses düzeyi.

Buradan beni etiketleyerek paylaşırsanız sevinirim.
Bugün furmark testi yaptım, maksimum 83 dereceyi gördü, fan rpm ni hatırlamıyorum ama şunu söyleyebilirim rahatsız edici bir ses yok, tabiki sıfır sesle de çalışmıyor. İnternette kartın ısınma problemi olduğu gibi konularla karşılaşmıştım ama furmark gibi bir testte 83 derecenin pek anormal olduğunu düşünmüyorum açıkçası.

Geri
Yukarı