Gigabyte RTX 2060 Super Windforce alınır mı?

Em1RST

Kilopat
Daha fazla  
Gigabyte RTX 2060 Super Windforce alınır mı sizce? Sıcaklık sorunları olduğu söyleniyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Of
Gigabyte RTX 2060 Super Windforce alınır mı sizce? Sıcaklık sorunları olduğu söyleniyor.
Offf hemde nasıl alınır varya ama ben sana şunu tavsiye edeyim.
Gerek soğutucu bloğu, pasif soğutması, görüntüsü her şeyi ile muhterika bir karttır. Az kaldı sabrediyorum bende. Bence alacağım diyorsan kesinlikle o bütçeyi zorlamalısın. Çok daha uzun ömürlü bir kart almış olursun. (GİGABYTE kötü demiyorum)

O kartın soğutmasının gürültülü olduğu yönünde şikayetler vardı. Hatta bugün biri forumda konu da açmıştı. Sanırım aldıktan sonra değiştiren çok kişi var.

Yanıtlarınız için teşekkür ederim biraz baktım da MSI RX 5700 Mech GP Edition ekran kartını gördüm ısınma problemi varmış sanırım fakat GP de düzeldiği söyleniyor doğru mudur ? Ayrıca Zotac 2060 ekran kartları nasıldır onlar alınabilir mi ?

Stok haliyle 80 derecelere ulaştığını okudum Reddit'te. Undervolt yaparak çözmüşler.
Forumda da böyle bir konu buldum, arkadaşın kasası da iyi, o yönden bir sıkıntı da yok ve 83 dereceye ulaşmış.

Z
Yanıtlarınız için teşekkür ederim biraz baktım da MSI RX 5700 Mech GP Edition ekran kartını gördüm ısınma problemi varmış sanırım fakat GP de düzeldiği söyleniyor doğru mudur ? Ayrıca Zotac 2060 ekran kartları nasıldır onlar alınabilir mi ?
Zotac ve sapphire marka tercih etmemeye özen gösterin. Mech GP bildiğim kadarıyla soğutucu pedleri vs. bulunmayan bir kart. Onun yerine MSİ RX 5700 Gaming X tercih edin. Yazılım felan korkmayın az kaldı düzeltilecektir.

Z
Zotac ve sapphire marka tercih etmemeye özen gösterin. Mech GP bildiğim kadarıyla soğutucu pedleri vs. bulunmayan bir kart. Onun yerine MSİ RX 5700 Gaming X tercih edin. Yazılım felan korkmayın az kaldı düzeltilecektir.
Neden ki ? Forumda çok konu okudum Zotac 2060 ile ilgili pek fazla şikayet eden yok sadece fanları boştayken çalışmaya devam ediyormuş ama yavaş olduğundan pek ses sıkıntısı olmuyormuş sanırım
Stok haliyle 80 derecelere ulaştığını okudum Reddit'te. Undervolt yaparak çözmüşler.
Forumda da böyle bir konu buldum, arkadaşın kasası da iyi, o yönden bir sıkıntı da yok ve 83 dereceye ulaşmış.
Siz Zotac 2060 ve MSI RX 5700 Mech GP hakkında ne düşünüyorsunuz ?

RX5700 performans olarak daha iyi bir kart fakat Mech soğutması nasıldır çok detaylı bilgim yok.

Önerim Gaming X: Msı Vga Radeon Rx 5700 Gamıng Rx5700 8gb Gddr6 256b Dx12 Pcıe 4.0 - n11.com

Sapphire Pulse modeli de 2650 TL: Sapphire Radeon Rx 5700 Pulse 8gb 11294-01-20g - n11.com

Almışken Gaming X al derim.
Teşekkür ederim yanıtınız için Zotac ekran kartları hakkında ne düşünüyorsunuz?
Arkadaşlar ben konuya güncelleme yapayım sadece ekran kartı değil direk sistem toplayacağım bütçem 5000-5500tl civarı fakat parça parça olmayacak çünkü küçük bir yerde yaşıyorum ve bildiğim parça birleştirecek kimse yok ondan dolayı itopya yada incehesaptan almayı düşünüyorum direk sistem önerirseniz sevinirim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı