Gigabyte RTX 2060 Windforce'a undervolt nasıl yapılır?

k4moncik

Hectopat
RAM
Ripjaws 8x2 3200mhz cl16
Ekran kartı
RTX 2060 Windforce
Anakart
H510M-H
İşlemci
i3 10100F
Merhabalar normalde undervolt yapmak istemiyordum ama öğrendiğim kadarıyla GPU sıcaklığını bayağı indiriyormuş o yüzden yapmak istiyorum ancak Undervolt'u nasıl yapacağım hakkında bir fikrim yok. Normalde fazla takmayacaktım ama cidden can sıkmaya başladı bu kadar ısınması, The Witcher 3 oynarken ki sıcaklıklarımı ekledim ayarlar Ultra da, Undervolt'u nasıl yapacağıma dair bilgi verebilir misiniz?

1649518370958.png

10-12 günlük sıfır sistem için sıcaklık değerleri hiç normal değil nereden aldıysanız gönderin bakım yapsınlar veya değişim.

Sisteminiz daha yeni bir şekilde ikna edip gönderin.
En az 1 yıllık sistem olsaydı dediğinize bir şey diyemezdim fakat daha 10-12 günlük sistem diyorsunuz.
Uğraşmanız mantıksız yani.
Gönderin aldığınız yere tertemiz eder gönderirler.

Sisteminiz daha yeni bir şekilde ikna edip gönderin.
En az 1 yıllık sistem olsaydı dediğinize bir şey diyemezdim fakat daha 10-12 günlük sistem diyorsunuz.
Uğraşmanız mantıksız yani.
Gönderin aldığınız yere tertemiz eder gönderirler.

İtopya'dan aldım nasıl yazacağım veya nasıl bakım yapılmaya göndereceğim? Bir de belirtmeyi unuttum kasam Thermaltake H330.

İtopya'dan aldım nasıl yazacağım veya nasıl bakım yapılmaya göndereceğim? Bir de belirtmeyi unuttum kasam Thermaltake h330.

0850 259 2696
Burayı arayıp sorununu belirt büyük ihtimalle kargoya vermenizi isteyecek sistemi faturası ile birlikte.
Ne yapacağınızı anlatır size müşteri temsilcisi.

Geri
Yukarı