Gigabyte RTX 2070 alınır mı?

Ali Anıl Öney

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlae yavaş yavaş bir sistem toplamaya karar verdim uygun sayılacak parçaları tek tek toplayarak fakat kafamı karıştıran bir konu oldu.

Gigabyte RTX 2070 Windforce ekran kartı 0 kutusunda 2800 TL sizce almaya değer mi? 2060 kartlar fiyat performans olarak daha iyi gibi geldi. 1660 Ti kartlar Vega 56'lar kafam çok karıştı. Bu fiyatlara alınabilecek en iyi ekran kartı sizce ne, ne tavsiye edersiniz? Şimdiden teşekkürker.

3600 tl ye itopyadan aldım, 9700k ile Battlefield V 80 fps altına düşmüyor, yer yer 110 arası gidip geliyor.

Sıcaklık 67 dereceyi geçmedi bu sıcak havalarda

Kışın 66 65 gibi birşey.

Overclock olarak nasıl bir performansı var bilmiyorum ama çok ihtiyaç değil.

2k monitör kullanıyorum.

Kendi fikrim olarak; 2070 i güvenilir ve garantisi olduğu sürece o fiyattan almak gayet iyi görünüyor.
Garantisi yok fakat güvenlik etiketi jelatin vs açılmamış kutunun. Yurtdışından geldiğini, kargo sürecinde artık ihtiyacı kalmadığını fakat ürün kargoda olduğundan siparişi iptal edemediğinden sattığını söyledi satıcı. Ne gibi problem olur bilenedim. Denenmemiş ürün.

Güçlü bilgisayar istiyorsan gayet yeterli bir ekran kartı seni yarı yolda bırakmaz ama ekran kartını alırken alıcağın işlemciye dikkat et
ÖNERİLERİM: İ7 6700K -İ5 9600K - İ7 8700K -RYZEN 2600X...
Benim önerim sana i5 9600k sana yeterince yardım eder emin ol yarı yolda bırakmaz

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı