Gigabyte RTX 3060 Ti eagle OC alınır mı?

gemiciadam

Kilopat
Yer
İzmir - KARŞIYAKA
Daha fazla  
Meslek
Gemi İnşaatı / Makina Mühendisliği
Merhaba arkadaşlar, 3060 Ti arasında en ucuz kart şu an bu, almayı planlıyorum. Kullanan var mı acaba? Nasıl bir kart 3060 Ti'ler arasında en güşlülerden biri deniyor kendinden OC model falanmış. Bilgilendirirseniz sevinirim. Problemleri var mı?

3060 Ti icin giris seviyesi kartlardan birisidir akari kokari olmayan sorunsuz bir kart ama sahsen o fiyat bandinda 6700XT alabiliyorken 3060 Ti almazdim.

Yorum için teşekkürler hocam AMD tarafında kullanan kişilere dahi sordum hala Driver sorunu yaşayan çok kişi mevcut. Bir kerede bende yaşadım uzak durmak istiyorum. Birde hazirandan sonra yayın yapmaya ve Solidworks için kullancağım. Beni 2 - 3 sene AAA oyunlarda yüksek grafikte götürsün yeter. Sizce alınır mı ? Ben 3060 ile Ti modeli arasında çok kaldım. Bu kartıda 4 gündür takip ediyorum 200 Tl kadar düştü hala düşüşte fiyatı.

3060 Ti icin giris seviyesi kartlardan birisidir akari kokari olmayan sorunsuz bir kart ama sahsen o fiyat bandinda 6700XT alabiliyorken 3060 Ti almazdim.

Alırsam ısınma derdi yaşarmıyım onu bilmiyorum da ısınıyor diyenler var fakat adamın biri Youtubede 30 dk Furmark testinde 68 dereceyi görmüş 1080P 8XMSAA ayar.

Yeni konular

Geri
Yukarı