Elektronik Gigabyte RTX 3060 Ti Eagle OC GDDR6X - 9399 TL

Fiyatı güzel. NVIDIA isteyip 9-10k aralığında ekran kartı arayanlar bakabilir. Performans olarak RTX 3070 ile arasında çok fark yok.

Kimisi 2 fanlı kimisi 3 fanlı diyor ona göre alacağım. Hangisi acaba bilginiz var mı?

Kimisi 2 fanlı kimisi 3 fanlı diyor ona göre alacağım. Hangisi acaba bilginiz var mı?
2 fanlı sanırım hocam. 2 fanlı olsa da alınır hocam GDDR6X 3060 Ti'a göre fiyatı güzel. Şu an Galax 3060 Ti GDDR6X fiyatının 10.5K olduğunu düşünürsek bunun fiyatı iyi.

Ürün açıklamasıyla ürün bilgileri birbirine uyuşmuyor. Resimleri ve ürün bilgisini baz alırsak kart GDDR6X üç fanlı model diyebiliriz. Çünkü halihazırda Gigabyte iki fanlı 3060 Ti GDDR6X modeli yok. Almadan önce müşteri temsilcisinden bu karışıklığı teyit edip o şekilde almakta yarar var.

2 fanlı sanırım hocam. 2 fanlı olsa da alınır hocam GDDR6X 3060 Ti'a göre fiyatı güzel. Şu an Galax 3060 Ti GDDR6X fiyatının 10.5k olduğunu düşünürsek bunun fiyatı iyi.

Gigabyte'ın kendi sitesinde sadece 3 fanlı olarak gözüküyor ama sanırım İtopya'yı aramadan ya da gitmeden almak mantıksız geldi. Fiyat olarak çok uygun ancak ısınma sorunu olan model olarak gösteriyorlar bu kartı. Arada kaldım.

Ürün açıklamasıyla ürün bilgileri birbirine uyuşmuyor. Resimleri ve ürün bilgisini baz alırsak kart GDDR6X üç fanlı model diyebiliriz. Çünkü halihazırda Gigabyte iki fanlı 3060 Ti GDDR6X modeli yok. Almadan önce müşteri temsilcisinden bu karışıklığı teyit edip o şekilde almakta yarar var.
Hocam bende alırken foto ve açıklama aynı değil diye şüphedeyim ama gigabyte ın kendi sitesinde 3 fanlı olarak gözükyor yani kart büyük ihtmalle 3 fanlı ki 2 fanlı bile olsa alınır

12 GB modelinin tercih edilmesi daha sağlıklı olur. 8 GB modeli arasında büyük fark olan yerler var. Bende yeni öğrendim üzdü biraz.

Düzeltme Ti olduğuna dikkat etmemişim düz 3060 sanaraktan yorum yaptım dikkate almayabilirsiniz.

3060 Ti'ın 12 GB versiyonu yok ki.

Hocam Gigabyte'ın kendi sitesinde bu kart 3 fanlı olarak gözüküyor ama.

Hangi açıklama hocam beni aydınlatır mısınız?

Nereden baktınız bilmiyorum ama sitesinde de 2 fanlı Google'a kopyala yapıştır yapın 2 fanlı. Bu arada her türlü alınır en düşük fiyat 11000 TL gözüküyor 3060 12 GB almak daha iyi değil arkadaşlar benchmark testlerine bakabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı