Elektronik Gigabyte RTX 3060 Ti Eagle OC GDDR6X - 9399 TL

@poyraz60 hocam bana acilen bir dönüş yapar mısın? Ekran kartın geldimi.

@serkantozbay hocam merhaba. Ekran kartının kutusunda ne yazıyor tam. Model olarak arattığımda ürün kodu çıkmıyor. Tek İtopya'da çıkıyor. Diğer sitelerde çıkmıyor. Bana kesin bir dönüş yapabilir misin?
image.jpg

Hocam bu kartın sahte olma ihtimali nedir acaba? Çünkü kendi sitesinde dahi farklı yani: S hiçbir yerde yok İtopya haricinde. Vallahi çok anlamsız. Ürün koduyla bile bakıyorum değişik yok yani.

@serkantozbay
Ben siparişi verdim gelecek kart. Fakat gerçekten hiçbir sitede olmayıp tek İtopya'da olması. Ve ürün kodu başka yerde çıkmaması ilginç. Kendi sitesinde dahi.

Hocam bu kartın sahte olma ihtimali nedir acaba? Çünkü kendi sitesinde dahi farklı yani: S hiçbir yerde yok İtopya haricinde. Vallahi çok anlamsız. Ürün koduyla bile bakıyorum değişik yok yani.

@serkantozbay
Ben siparişi verdim gelecek kart. Fakat gerçekten hiçbir sitede olmayıp tek İtopya'da olması. Ve ürün kodu başka yerde çıkmaması ilginç. Kendi sitesinde dahi.

Hocam sorun o zaten İtopya ve kendi sitesinde var. Fakat özellikleri 2 sitede ürün özelliğine baktığımızda birinde bellek hızı 14000 MHz diğerinde 19000 MHz. Ve çekirdek hızı 1680 MHz ve 1695 MHz. Yanlış anlama bende aldım gelmesini bekliyorum. Amacım başını ağrıtmak değil sadece bir yanlış varsa düzeltmek. Tek bu iki sitede olması ve aratınca başka yerde çıkmaması sahte olabileceğini düşündürdü.

Dosya Ekleri

• itopya ürün özellikleri.png
    itopya ürün özellikleri.png
    167,5 KB · Görüntüleme: 30
  • gigabyt ürün özellikleri.png
    gigabyt ürün özellikleri.png
    193,6 KB · Görüntüleme: 29
Hocam sorun o zaten İtopya ve kendi sitesinde var. Fakat özellikleri 2 sitede ürün özelliğine baktığımızda birinde bellek hızı 14000 MHz diğerinde 19000 MHz. Ve çekirdek hızı 1680 MHz ve 1695 MHz. Yanlış anlama bende aldım gelmesini bekliyorum. Amacım başını ağrıtmak değil sadece bir yanlış varsa düzeltmek. Tek bu iki sitede olması ve aratınca başka yerde çıkmaması sahte olabileceğini düşündürdü.

İtopya'da resimlerde 2 fanlı olarak da gözüküyordu o yüzden gidip kendim sorup aldım. Herhangi bir sorun vs. yaşamadım. Ama kutusunda yazan bilgileri tekrardan incelerim.

Tamam hocam senden dönüş bekliyorum.

Kutudaki barkod numaralarından araştırdığımda eBay gibi sitelerde de satıldığını gördüm. Kutuda kendi barkodundan okuttuğum zaman az önce size attığım siteye yönlendiriyor. GPU-Z'den baktığımda GDDR6X olarak kayıtlı 1680MHz değerleri gözükmekte. Bir problem yok gibi. Müsait olsam görsellerle yardımcı olurdum.

Tamam hocam senden dönüş bekliyorum.
1752F089-6A4E-4F90-9421-05AACA68FD89.jpeg

Son düzenleme:
Kutudaki barkod numaralarından araştırdığımda eBay gibi sitelerde de satıldığını gördüm. Kutuda kendi barkodundan okuttuğum zaman az önce size attığım siteye yönlendiriyor. GPU-Z'den baktığımda GDDR6X olarak kayıtlı 1680MHz değerleri gözükmekte. Bir problem yok gibi. Müsait olsam görsellerle yardımcı olurdum.

Eki Görüntüle 1714114

Teşekkür ediyorum ilgilendiğin için. İçime bir nebze su tuttun kardeşim.

Teşekkür ediyorum ilgilendiğin için. İçime bir nebze su tuttun kardeşim.
hocam kart arkadaşın attığı sitedeknin aynısı bende var kullanıyorum itopya açıklamaya gddr6 2 fanlı modelin yazmış ama kart sitedekini aynısı furmark 1080p testinde yaklaşık 11.500 12000 puan aldım 192 fps puan tam hatırlamıyorum. kendim birazcık oc yaptım +100mhz core +300mhz bellek olarak ve 217 fps yani 12800 puan aldım değerler tamamen doğru hatta oc ile 3070 seviyesini yakalıyorsun ama fanlar yüzde 75 de çalışyor ama yğzde 75 e göre o kadar sesli değiller benim için ama %100 de baya ses çıkıyo ama kart 100 de çalışmıyo hiçbir zaman sıcaklık fabrika değerlerinde 66-67 yi geçmedi oc yaptığımdada 68 69 du testler 2 3 dakikalıktır benimde şüphelerim vardı ama sitedekinin aynısı

Geri
Yukarı