Gigabyte RTX 4060 Ti ekran kartı alınır mı?

• Konuyu başlatan LesH
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 472
@LesH orası sana kalmış. 2 ay önce en tepe olan Gigabyte Auros gibi modelleri 13-14K'ya satıyorlardı. Şu kart düpedüz kazık yemek.

Benim son önerim 7700 XT ya da ikinci el 4070'tir. En azından 17K paranın karışılığını alırsın. Son seçenek de bu olsun en azından 16 GB modeli.

Ben sanırım Türkçe anlatamıyorum. Sorum çok basit. Linkini attığım ekran kartını kullanan var mı? Performans olarak nasıl? Bunu soruyorum. Birisi AMD ekran kartı atar birisi 4070 geçtim der :)

Fanboydan farkın yok, paranla dolandırılıyorsun. S23 yerine sıfır iPhone 12 alan bilgisiz insanlardan farkın yok.

RTX 4060 Ti iyi karttır, o parayı hak etmez. O paraya arkadaşın attığı veya ikinci elden çok daha iyilerini bulabilirsin daha mantıklı yatırım olur.

Gidip hala sıfır 4060 Ti alıyorsan Allah kurtarsın. İkinci el 4070 veyahut ikinci ele giriyorsan AMD tarafından 7700 XT modelinin çok üstü kartları bulabilirsin. Yeni nesil AMD kartlarda sürücü sorunu falan yok.

Tipik forum eşkiyaları YİNE konuyu düzgün okumamış anlaşılan... Her neyse
Gaming OC modelleri MSI'daki Gaming X, ASUS'daki TUF'lara rakiptir yani kalite olarak oldukça iyidir.
O fiyatta 4060 Ti 16 GB'ları denk getirebilir veya daha ucuza 8 GB 4060 Ti'ı güzel tutan kartlara yönelebilirsin. Eagle gibi.

Alınır güzel bir ekran kartı bence tavsiye ederim uzun sürede kullanılır diye düşünüyorum marka zaten bilindik kendini ispatlamış bir marka soğutmada 3 fan 2 fan arasında çok bir fark olduğunu düşünmüyorum tabii iyi sosyaller.

Tipik forum eşkiyaları yine konuyu düzgün okumamış anlaşılan... Her neyse.
Gaming OC modelleri MSI'daki Gaming X, ASUS'daki TUF'lara rakiptir yani kalite olarak oldukça iyidir.
O fiyatta 4060 Ti 16 GB'ları denk getirebilir veya daha ucuza 8 GB 4060 Ti'ı güzel tutan kartlara yönelebilirsin. Eagle gibi.

Hocam tepe bir model olsa (4070 Ti ve üstü, belki 4070.) soğutmayı önemsersin ama zaten ince bir blok yeterde artmaz mı (4060 Ti)? Bence 7700XT ve 2. el 4070 mantıklı. Arkadaş ben kazık yemek istiyorum, sizde kazık yediniz mi diye içine ferahlatmak istiyor gibi geldi.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı