Gigabyte RX 5700 XT Gaming OC vs. ROG STRIX RX 5700 XT

Ben de 2070S almak isterim fakat bütçeyi zar zor 3700'den 4300'e çıkardım. İndirimlerle birlikte iyi bir soğutmaya sahip 2070S Max 4400'e düşer mi? İndirim beklerken şu an almayı düşündüğüm kartların fiyatı artar diye çekiniyorum. Malum dolar kuru yerinde durmuyor.

Düşebilir Gaming gecesinde.

Ben de 2070S almak isterim fakat bütçeyi zar zor 3700'den 4300'e çıkardım. İndirimlerle birlikte iyi bir soğutmaya sahip 2070S max 4400'e düşer mi? İndirim beklerken şu an almayı düşündüğüm kartların fiyatı artar diye çekiniyorum. Malum dolar kuru yerinde durmuyor.
Düşer hocam. Bu hafta düşer diye garanti veremeyiz ama bence bu ay içerisinde kesin düşer.

Bu ürünü aldım bende sinerjiden. 3600 gibi bir fiyata almıştım 2 ay önce falan. Coil Whine çıktı ama halen kullanıyorum. Isı değerleri iyi olan bir kart.

Yanıt yazan herkese teşekkür ederim. Parayı dolara çevirip 2070S-2080 almaya çalışacağım. Driver ve ısı sorunlarıyla uğramama gerek kalmaz.

Kartda ısınma sorunu yok. RDR 2 gibi bir oyunda bile 70 derecede çalışıyor. Driver 20.4.2 yükledim ben 2 aydır bir sorun yaşamadım...

Gigabyte alma bence. Coil Whine olayları biraz fazla 5700 Xt ve 5600 Xt’de Gigabyte’ın. Hepsi kötüdür demiyorum ama çok kişi yakınıyor maalesef. Sapphire Pulse ve Nitro’ya bakabilirsin.

Şans işi Coil Whine, 2000 serisinde'de baya var...

Şans işi Coil Whine, 2000 serisinde de baya var...
Hepsinde var tabii ki. Ama özellikle Gigabyte 5700 XT kullanıcıların yorumlarını çok görür oldum bu şikayetle. O yüzden özellikle yazdım hepsi için geçerli değil diye bu dediğim. Hepsi sorunlu çıkar demek mantıklı olmaz zaten.

Hepsinde var tabii ki. Ama özellikle Gigabyte 5700 XT kullanıcıların yorumlarını çok görür oldum bu şikayetle. O yüzden özellikle yazdım hepsi için geçerli değil diye bu dediğim. Hepsi sorunlu çıkar demek mantıklı olmaz zaten.

2000 serisinde'de aşırı var. Marka farketmiyor. Burada ve Reddit ve Youtube kısmına bakabilirsiniz. Asus, Palit, Evga, Msi hepsinde var...

Geri
Yukarı