Satılık Gigabyte RX580 Aorus 8G

AMD madencilere özel kart üretecek, 1 ay sonra ortalık 2.el RX 580 ile dolup taşacak. Bunun sebebi ise madencilerin elindeki kartları satıp daha uyguna alacakları özel kartlar olacak. Biraz geç kaldınız yani. :)

@Silinen üye @Jira @Pantheon Yapmış olduğunuz yorumlar için çok teşekkür ederim.

Kartı SAHİBİNDEN ve LETGO platformlarından satışa koyuyorum dileyen modeli aratıp bulabilir. Fiyatı güncellemiş bulunmaktayım forumda belirtmeyeceğim sonra 'Fırsatçı, kazıkçı' gibi ithamlarda bulunuluyor. '470, 480, 570, 580' satanların hepsi şuan fırsatçı durumunda öyle düşüneceksek. İrtibat: [email protected]

Son düzenleme:
Beni yanlış anlamayın sizinle durumun pek ilgisi yok, sadece AMD'nin duyurusundan önce satılığa çıkarsaydınız satma şansınız biraz yüksek olurdu.

Beni yanlış anlamayın sizinle durumun pek ilgisi yok, sadece AMD'nin duyurusundan önce satılığa çıkarsaydınız satma şansınız biraz yüksek olurdu.
Hayır zaten yanlış anlaşılmadı. İllaki alıcısı olur 100 tl eksik olur. Veya olmaz kartı kendim kullanmaya devam ederim sıkıntı yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı