Gigabyte'ın yeni çıkan laptopları alınır mı?

Bütçe
36.000

qwessus

Femtopat
Daha fazla  
Gigabyte G7 MF ve G7 KF yeni çıkmış sanırım. Almak istiyorum ama hiçbir inceleme olmadığı için emin olamıyorum.

Mesela Gigabyte Aorus G7 KF modeli G7 KF-E3EE213SD'nın ekran kartı kaç Watt alıyor? Aklımda sadece bu takılı satın almam için sadece düşük watt ile çalışıyor olma korkusu var. Diğer her şeyi benim için cezbedici.

Sizin de önereceğiniz bir şey varsa bırakın tartışalım, ilk defa PC'm olacak çok heyecanlıyım o yüzden pişman olmak istemiyorum.

Ben öneri açtığımda @YunusYENEROGLU hocam bana bu laptop'u önermişti.

Ben öneri açtığımda @YunusYENEROGLU hocam bana bu laptop'u önermişti.
Pek çok seçeneğe baktım ama 17.3 inç olmasını istiyorum. Bu bilgisayarla ilgili neredeyse hiç bir şey bulamayınca da sorma gereği duydum.

Gigabyte G7 MF ve G7 KF yeni çıkmış sanırım. Almak istiyorum ama hiçbir inceleme olmadığı için emin olamıyorum.

Mesela Gigabyte Aorus G7 KF modeli G7 KF-E3EE213SD'nın ekran kartı kaç Watt alıyor? Aklımda sadece bu takılı satın almam için sadece düşük watt ile çalışıyor olma korkusu var. Diğer her şeyi benim için cezbedici.

Sizin de önereceğiniz bir şey varsa bırakın tartışalım, ilk defa PC'm olacak çok heyecanlıyım o yüzden pişman olmak istemiyorum.
Alınmaz, yabancı medyada gömülüyor. İncelemelerine bakarsanız da haklılar, Gigabyte laptop işini beceremedi. Zaten Çin'den toplanan kasa ile olacak iş de değildi.

Üst limit nedir? Hangi iş için kullanılacak?

@qwessus
Oyun oynamak, ileride de yazılım ve grafikle uğraşmak istiyorum. Ama acemiyim o yüzden anartı bir şeye ihtiyaç yok sanırım.

Alınmaz, yabancı medyada gömülüyor. İncelemelerine bakarsanız da haklılar, Gigabyte laptop işini beceremedi. Zaten Çin'den toplanan kasa ile olacak iş de değildi.
Herhangi bir link atar mısın? Ve gigabyte neden bu kadar kötü :(

Yeni konular

Geri
Yukarı