GigaFiber internet gerekli mi?

@koray105 @OneEyeCat57 @walter wick arkadaşlar son durum vereyim. Şimdilik geçmemeye karar verdik. Kuzenlerim GigaFiber paketini iptal ettirecek. Dediklerine göre normalde çok hızlıymış ama yoğunluk olan vakitlerde hız aşırı düşüyormuş. Bayağı yavaş oluyormuş yani. E bizim normal fiber gayet hızlı ve en ufak sıkıntısı yok. Sanırım GigaFiber buraya daha yeni geldiği için hafif sıkıntılı. TurkNet tüm sorunları çözdükten sonra geçeriz artık.

Öyle bir şey yok hocam.
Zaten fiberde öyle olması biraz imkansız.

Yalan değil de ya abartıyorlar ya da geçmenizi istemiyorlar.
Hocam geçmelerimizi neden istemesinler saçma bence. Bir alıp veremediğimiz yok yani onlarla :D Onlar da iptal ettirecekmiş yalan atacak halleri yok. Ayrıca ping sorunu oluyormuş. Valorant falan atarken ping çok yükseliyor dediler. Dediğim gibi bu binaya altyapı yeni geldiği için daha sıkıntılar tam çözülmemiş olabilir.

Hocam geçmelerimizi neden istemesinler saçma bence. Bir alıp veremediğimiz yok yani onlarla :D Onlar da iptal ettirecekmiş yalan atacak halleri yok. Ayrıca ping sorunu oluyormuş. Valorant falan atarken ping çok yükseliyor dediler. Dediğim gibi bu binaya altyapı yeni geldiği için daha sıkıntılar tam çözülmemiş olabilir.

Olabilir belki ama forumda o kadar kullanan insan var ve fiyatı uygun olmadı iptal edersin.:D

Hocam bence de geçmenizi istemiyorlardır, geçin siz öyle bir şey yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gigafiber kullanıyorum valorantta Türkiye de 4 ms alıyorum frankfurtta 30 londra da 50 ms sorunu felan yok bende hızda yavaşladığını görmedim akşam vakti vs.

Yeni konular

Geri
Yukarı