Gigafiber nedir?

mesele şu ki turknet'in fiber altyapısının her yere ivedi şekilde dağıtması gerekiyor... millet 100 -150 tl veriyor 10 20 mbps hız alıyor... bende türkcell superonline var fiber var 200 mbps hız alıyorum 150 tl ye ama upload ı BERBATTT turknet olsa 1 saniye düşünmem

Mesele şu ki TurkNet'in fiber altyapısının her yere ivedi şekilde dağıtması gerekiyor... Millet 100 -150 TL veriyor 10 20 Mbps hız alıyor... Bende Turkcell Superonline var fiber var 200 Mbps hız alıyorum 150 TL'ye ama upload ı berbattt TurkNet olsa 1 saniye düşünmem.

Aynı durumdayım uploadımı 10 yaptı Turkcell ama 200/10 yine çok az 150TL karşılığında :(

Aynı durumdayım uploadımı 10 yaptı Turkcell ama 200/10 yine çok az 150TL karşılığında :(

Oda yeni oldu, ve belki de benim tüketici mahkemesine şikayetimden sonra bile olmuş olabilir kamu adına her müşteri için 10 upload verilmesi diye şikayet etmiştim. Önceki müşterilere 5 Mbps veriyorlardı aynı pakete yeni üye olanlara 10.. Bunu bildirdim aynı paraya eksik hizmet almak ne demek diye şikayette bulunmuştum.
ki yine de az 10 upload nedir en az 20 olmalı

Geri
Yukarı