Çözüldü Giriş bilgileri bilinmeyen eski YouTube kanalındaki videolar nasıl silinebilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Snipershot

Decapat
Daha fazla  
Meslek
ASSASSİN
Hepinize hayırlı akşamlar.
Sizden çok ciddi yardım istiyorum.
Benim ta 3.sınıftan kalma YouTube'da rezalet derecede utandırıcı bir videom var ve e-postasını bilmiyorum.
Tek bildiğim bilgi babamın telefon numarası üstüne kayıtlı olduğu.
Cidden yardımcı olabilecek varsa çok minnettar olurum.

Google'a giriş yap deyin. E-posta adresimi unuttum deyin. Ardından babanızın telefon numarasını girin. Sizden isim ve soy isim isteyecek. 3.sınıfta koyduğunuz isim ve soyisimi hatırlamaya çalışın. Eğer doğru girerseniz e-posta adreslerini gösterecek önünüze.

Sonra şifremi unuttum deyip ilgili telefon numarasına kod gelerek hesaba girip videoyu silebilirsiniz.

Artı -2 Eksi
Google'a giriş yap deyin. E-posta adresimi unuttum deyin. Ardından babanızın telefon numarasını girin. Sizden isim ve soy isim isteyecek. 3.sınıfta koyduğunuz isim ve soyisimi hatırlamaya çalışın. Eğer doğru girerseniz e-posta adreslerini gösterecek önünüze.

Sonra şifremi unuttum deyip ilgili telefon numarasına kod gelerek hesaba girip videoyu silebilirsiniz.
Bu yöntem eski youtube kuralları için idi şuan böyle bir hizmet yok.

Artı -1 Eksi
Bu yöntem eski youtube kuralları için idi şuan böyle bir hizmet yok.

Emin misiniz?

1679677950539.png

Geri
Yukarı