Girmiş oldugum Google haritalar linki virüslü olabilir mi?

natureex

Picopat
Merhaba. Google Chrome üzerinden haritalara bağlanmak istiyordum. Tarayıcıya haritalar yazdım altta bir normal haritalar bir de linkin sonunda dir olan bir link çıktı. Her neyse tıkladım garip bir koordinat vardı. VirusTotal'de arattım sorun çıkmadı. Virüslü olabilir mi? Link ise bu Google Haritalar

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230611_122146_Chrome.jpg
    Screenshot_20230611_122146_Chrome.jpg
    74,5 KB · Görüntüleme: 84
Son düzenleme:
Attığınız link Google.com.tr olarak geçiyor, virüs değil Google Haritalar'ın resmi sitesi.

Merhaba. Google Chrome üzerinden haritalara bağlanmak istiyordum. Tarayıcıya haritalar yazdım altta bir normal haritalar bir de linkin sonundadir olan bir link çıktı. Her neyse tıkladım garip bir koordinat vardı. VirusTotal'de arattım sorun çıkmadı. Virüslü olabilir mi? Link ise bu Google Haritalar

URL Google domainli virüs değil.

Merhaba. Google Chrome üzerinden haritalara bağlanmak istiyordum. Tarayıcıya haritalar yazdım altta bir normal haritalar bir de linkin sonundadir olan bir link çıktı. Her neyse tıkladım garip bir koordinat vardı. VirusTotal'de arattım sorun çıkmadı. Virüslü olabilir mi? Link ise bu Google Haritalar
Çok paranoyaksınız hocam, virüs falan değil. Olsada direkt tıklamakla birşey olmaz.

Attığınız link Google.com.tr olarak geçiyor, virüs değil Google Haritalar'ın resmi sitesi.
Anladım teşekkür ederim linkin sonunda dir olunca peki o ne anlama geliyor?

URL Google domainli virüs değil.
Yanıt için teşekkür ederim

Çok paranoyaksınız hocam, virüs falan değil. Olsada direkt tıklamakla birşey olmaz
Farkındayım da biraz titiz olmaya çalışıyorum aşırı kaçırıyorum yanıt için teşekkürler.

Anladım teşekkür ederim linkin sonundadir olunca peki o ne anlama geliyor?

Yanıt için teşekkür ederim.

Farkındayım da biraz titiz olmaya çalışıyorum aşırı kaçırıyorum yanıt için teşekkürler.

Takmayın çok, şu ana kadar 400 600 tane Torrent indirdim, sapasağlam PC.

Anladım teşekkür ederim linkin sonunda dir olunca peki o ne anlama geliyor?

Yanıt için teşekkür ederim

Ki virüs girsede kolay silmesi.

Takmayın çok, şu ana kadar 400 600 tane Torrent indirdim, sapasağlam PC.

Ki virüs girsede kolay silmesi.
Yine de dikkatli olmak lazım peki linkteki sayılar tam olarak ne oluyor neyi temsil ediyor biliyor musunuz mazur görün biraz meraklıyım

Peki bu çıkan sayılar birde ben alttaki dir den bahsediyorum bu ne anlama geliyor nedir mazur görün merakımdan soruyorum

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı