Gitar manyetiğin çizilmesi

Resim paylaşın böyle durumlarda. Hatta manyetik sallanıyor demişsiniz. 5 sn bir video olsa çok iyi olur.

Resim paylaşın böyle durumlarda. Hatta manyetik sallanıyor demişsiniz. 5 sn bir video olsa çok iyi olur.
1703361149580.jpeg

Mikroskop ile çekmeye gerek yoktu :)
Sorun yok. Bu bir şey değil. Yanlız manyetikler sanki çok yüksek neredeyse tellere çarpacak gibi ayarsız sanırım gitarınız. Üstten, yandan, klavyenin sağından, solundan, tel yüksekliklerini göreceğim şekilde. Köprü sap, gövde bolca paylaşın. Gitarın başka yerlerinde sorun varsa yardımcı olayım. Bilmediğiniz şeyler varsa ortaya çıkar.

1703417849793.jpeg

1703417883826.jpeg

1703417903612.jpeg

Mikroskop ile çekmeye gerek yoktu :)
Sorun yok. Bu bir şey değil. Yalnız manyetikler sanki çok yüksek neredeyse tellere çarpacak gibi ayarsız sanırım gitarınız. Üstten, yandan, klavyenin sağından, solundan, tel yüksekliklerini göreceğim şekilde. Köprü sap, gövde bolca paylaşın. Gitarın başka yerlerinde sorun varsa yardımcı olayım. Bilmediğiniz şeyler varsa ortaya çıkar.

İlk fotoda belli oluyor manyetiklerin yanına sarılan bir bant var o bant biraz aşağıya kaçmış onu yukarıya çekmeye çalıştım ama çekilmiyor biraz sert çeksem hasar verir miyim sence?

Eki Görüntüle 2063337

Eki Görüntüle 2063338

Eki Görüntüle 2063339

İlk fotoda belli oluyor manyetiklerin yanına sarılan bir bant var o bant biraz aşağıya kaçmış onu yukarıya çekmeye çalıştım ama çekilmiyor biraz sert çeksem hasar verir miyim sence?

Gitar gayet güzel. İlk foto çok yakım çekildiğinden manyetik tele temas ediyor gibi görünüyordu. Şu haliyle bir ayar sorunu yok. Siyah bantı çekebilirsiniz bir sorun teşkil etmez ancak çekmeseniz de sorun teşkil etmez. Güle güle kullanın.

Gitar gayet güzel. İlk fotoğraf çok yakım çekildiğinden manyetik tele temas ediyor gibi görünüyordu. Şu haliyle bir ayar sorunu yok. Siyah bandı çekebilirsiniz bir sorun teşkil etmez ancak çekmeseniz de sorun teşkil etmez. Güle güle kullanın.

Çekmeye çalıştım ama gelmedi bir de vidanın altındaki demirlerin teki deforme olmuş, bu ürünün iade edilmiş bir ürün olma ihtimali var mı?

Çekmeye çalıştım ama gelmedi bir de vidanın altındaki demirlerin teki deforme olmuş, bu ürünün iade edilmiş bir ürün olma ihtimali var mı?

Bu sebep ile iade edilmez. Demirin Deforme olduğunu nereden anladınız? Pek mümkün değil bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı