GittiGidiyor'dan laptop alınır mı?

O işler öyle olmuyor. Satıcı yan yatıp çamura batınca aracı firma işe karışmıyor.
Bu tarz durumlarda aracıya değil asıl satıcıya güven önemli. Mağaza güvenilir mi bilmiyorum araştırmak lazım.
GG iade politikası en iyi platformlardan. Üstelik alıcıyı koruyan nadir firmalardan. Rakibi amazon olan bir platformdan bahsediyoruz sonuçta.

O işler öyle olmuyor. Satıcı yan yatıp çamura batınca aracı firma işe karışmıyor.
Bu tarz durumlarda aracıya değil asıl satıcıya güven önemli. Mağaza güvenilir mi bilmiyorum araştırmak lazım.
Bomboş işler cidden. 2 ay önce hesapladım. Gittigidiyor n11 hepsiburada trendyol vb. Sitelerden 170k üzerinde alışverişim var. 350ye yakın ürün. Hiçbirinde ne satıcı araştırdım ne mesaj attım. Hiçbirinde de en ufak sorun yaşamadım.

Hepsiburada, Trendyol gibi bir alışveriş sitesi aslında, güvenilirdir, reklamı yapılmıyor sadece. Ben bir kere mağdur olduğum için oradan alışveriş yapmayı bıraktım açıkçası, satıcı ile ilgili bir problem bu.

Hepsiburada, Trendyol gibi bir alışveriş sitesi aslında, güvenilirdir, reklamı yapılmıyor sadece. Ben bir kere mağdur olduğum için oradan alışveriş yapmayı bıraktım açıkçası, satıcı ile ilgili bir problem bu.
Benim için arayüz çok önemli. Mesela forumdonanımhaber' i çok sık kullanıyordum iğrenç ötesi 90lardan kalma bir site arayüzü var. Technopatı sırf bu yüzden tercih ettim. Aynı şekilde gittigidiyor arayüz olarak vasat. Bu konuda en iyisi tartışmasız hepsiburada.

Yeni konular

Geri
Yukarı