Gittikçe kötüleşen oyun: CS:GO

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu yüzden oyunu bırakıyorum. Herkese iyi sosyaller. (başıma yüzlerce geldi)

Hangi açıdan bakıyorsunuz bilmiyorum ama bana göre saçmalık.

Bunun CoD'den, BF'den, R6'den ne farkı kaldı ki? Bunu para vereceğime giderim bu 3 oyundan birini oynarım. Kitleleri de kat kat daha kaliteli. Oynanış çeşitliliğinden bahsetmiyorum.

Ha bana dokunan bir yanı yok çünkü oyunu zaten oynamıyorum.
Bir aralar ömrünü CS:GO'ya adamış ve saçma sapan toxic ve hileler yüzünden rütbe atlayamamış kişinin gözüyle, açısıyla bakıyorum. Oyunun fiyatını zaten doğru bulmuyorum fakat benim sevindiğim nokta bu yol ile toxic ve hile kullanan kitleden biraz olsa bile kurtulacak olması CS:GO'nun. Siz R6 tercih edersiniz, başka biri CS:GO tercih eder.

Bir aralar ömrünü CS:GO'ya adamış ve saçma sapan toxic ve hileler yüzünden rütbe atlayamamış kişinin gözüyle, açısıyla bakıyorum. Oyunun fiyatını zaten doğru bulmuyorum fakat benim sevindiğim nokta bu yol ile toxic ve hile kullanan kitleden biraz olsa bile kurtulacak olması CS:GO'nun. Siz R6 tercih edersiniz, başka biri CS:GO tercih eder.
Ben de normal bir oyuncunun gözünden bakıyorum. Ayda bir giren, kafa dağıtmak için oynayan.
Bu şunun gibi bir şey: PS2'de ilk GoW'u oynamamışlara PS4'deki God of War daha pahalı.
Saçmalık. Prime statüsü da aynı bunun gibi bir şey.

Bir nevi eski CS:GO geldi. Ama bu sefer 24 TL değil 123 TL. Şahsen bu kadar para vermem. Keşke fiyat yönünde de bir şeyler yapsalar.

Çok iyi olmuş, oyunu tekrardan paralı yapıp, üstüne prime almayı zorlattırsalar, daha iyi olabilir.

Ben de normal bir oyuncunun gözünden bakıyorum. Ayda bir giren, kafa dağıtmak için oynayan.
Bu şunun gibi bir şey: PS2'de ilk GoW'u oynamamışlara PS4'deki God of War daha pahalı.
Saçmalık. Prime statüsü da aynı bunun gibi bir şey.
Ayda bir giren, kafa dağıtan bir oyuncu girdiği ilk maçta hile görse nasıl bir tepki verirdi? Kafasını dağıtabilir miydi, yoksa iyice mi sinir krizine girerdi? Ayrıca bildiğim kadarıyla oyunun sadece rekabetçi kısmı kısıtlandı o kadar. Kafa dağıtmak için ölüm maçı, ya da basit eğlence girebilirsiniz.

Ayda bir giren, kafa dağıtan bir oyuncu girdiği ilk maçta hile görse nasıl bir tepki verirdi? Kafasını dağıtabilir miydi, yoksa iyice mi sinir krizine girerdi? Ayrıca bildiğim kadarıyla oyunun sadece rekabetçi kısmı kısıtlandı o kadar. Kafa dağıtmak için ölüm maçı, ya da basit eğlence girebilirsiniz.

Kafa dağıtmak için ölüm maçı giriyoruz orada da hile geliyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buna ne demeli?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı