Giyim tarzı nasıl olmalı?

umutcanceylan

Centipat
Yer
Amasya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar arkadaşlar, gündelik hayatta giyinimimi beğenmiyorum ve bunu değiştirmek istiyorum. Mağazalara çok nadir ve uzun zaman aralıklarla gidiyorum. Genelde ihtiyaçlarımı internetten karşılıyorum. Şu an 95 kiloyum, boyum 172 cm. Giydiğim kıyafetler hoşuma gitmiyor. Nasıl giyinmemi önerirsiniz? Giyim hakkında pek bir bilgim yok. AVM'nin mağazasına gitsem satış temsilcileri derinlemesine neyin nasıl yakışacağı konusunda yardımcı oluyorlar mı? Samsun Piazza AVM'ye gitmeyi düşünüyorum yakınlardaki giyim mağazaları da olabilir. Bilmediğim için fikir almak istedim yardımlarınızı rica ederim.

Merhabalar arkadaşlar, gündelik hayatta giyinimimi beğenmiyorum ve bunu değiştirmek istiyorum. Mağazalara çok nadir ve uzun zaman aralıklarla gidiyorum. Genelde ihtiyaçlarımı internetten karşılıyorum. Şu an 95 kiloyum, boyum 172 cm. Giydiğim kıyafetler hoşuma gitmiyor. Nasıl giyinmemi önerirsiniz? Giyim hakkında pek bir bilgim yok. AVM'nin mağazasına gitsem satış temsilcileri derinlemesine neyin nasıl yakışacağı konusunda yardımcı oluyorlar mı? Samsun Piazza AVM'ye gitmeyi düşünüyorum yakınlardaki giyim mağazaları da olabilir. Bilmediğim için fikir almak istedim yardımlarınızı rica ederim.
Hocam kıyafetten çok kilonuzu değiştirebilirseniz en etkili sonucu alırsınız. Ben de 192'yim ve kilom 75 olduğu için özellikle pantolon konusunda zorlanıyorum. Mağazadaki çalışanlar yardımcı olacaktır.

Hocam kıyafetten çok kilonuzu değiştirebilirseniz en etkili sonucu alırsınız. Ben de 192'yim ve kilom 75 olduğu için özellikle pantolon konusunda zorlanıyorum. Mağazadaki çalışanlar yardımcı olacaktır.
Hocam elimden geleni yapmaya başladım ve bir ayda yaklaşık 5 kilo verdim inşallah bu ay sonuna doğru 92-91 kiloya düşmeyi hedefliyorum. Keşke ben de sizin gibi uzun olsaydım.

Hocam bedeniniz için spor yapabılırsınız zaten bir ayda yaklaşık 5 kilo vermissiniz bu da çok iyi bir sonuç. Giyim tarzı ise siz kendinize ne yakışıyorsa onu giyin bence internette sosyal medyada giyim tarzlarını arastırarak kendine yakıştırabileceğiniz giyim tarzını keşfedebilirsiniz. Kıyafetlerin yakışması size göre olmalı bence tabii ki insanlarında fikri önemli ama özünde sizin fikriniz.

Hocam elimden geleni yapmaya başladım ve bir ayda yaklaşık 5 kilo verdim inşallah bu ay sonuna doğru 92-91 kiloya düşmeyi hedefliyorum. Keşke ben de sizin gibi uzun olsaydım.

Eminolun uzun olmanın yakışıklı olmaya etkisi yok.
Şöyle bir erkek(kısa farzedelim):

1710772931951.png

Şundan iyidir:

1710772969731.png

Merhaba arkadaşlar, gündelik hayatta giyinimimi beğenmiyorum ve bunu değiştirmek istiyorum. Mağazalara çok nadir ve uzun zaman aralıklarla gidiyorum. Genelde ihtiyaçlarımı internetten karşılıyorum. Şu an 95 kiloyum, boyum 172 cm. Giydiğim kıyafetler hoşuma gitmiyor. Nasıl giyinmemi önerirsiniz? Giyim hakkında pek bir bilgim yok. AVM'nin mağazasına gitsem satış temsilcileri derinlemesine neyin nasıl yakışacağı konusunda yardımcı oluyorlar mı? Samsun piazza AVM'ye gitmeyi düşünüyorum yakınlardaki giyim mağazaları da olabilir. Bilmediğim için fikir almak istedim yardımlarınızı rica ederim.

Hocam kimine bol giyim yakışır kimine klasik giyim.

Bol oversize geniş kalıplı tişörtler yerine polo yaka veya düz kesim sade tişörtler tercih edin. Pantolon olarak'da slim fit dar pantolon veya bagy geniş pantolonlar yerine kumaş veya kadife düz pantolonlar daha şık gösterir. Ayakkabı olarak'da tercihim siyah veya lacivert klasik ayakkabı.

Geri
Yukarı