Giyim tarzım nasıl?

Daha fazla  
Arkadaşlar, bir arkadaşım giyim tarzın kötü, değiştirmelisin dedi. Takmadım. Birinin demesiyle tarzımı değiştirecek değilim sonuçta ama sizin fikirlerinizi de merak ettim. Tarzım nasıl? Kötü mü? Şunu yapsan daha iyi olur dediğiniz bir şey var mı?

Screenshot_2022-07-05-00-11-43-966_com.miui.gallery.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum giyim şekline karıştığım falan yok ama eğer arkadaşını gerçekten takmasaydın bence burada konu açmazdın. Çok takılma bak dalgana yeter. Bu kadar ciddiye almayın.

Arkadaşlar, bir arkadaşım giyim tarzın kötü, değiştirmelisin dedi. Takmadım. Birinin demesiyle tarzımı değiştirecek değilim sonuçta ama sizin fikirlerinizi de merak ettim. Tarzım nasıl? Kötü mü? Şunu yapsan daha iyi olur dediğiniz bir şey var mı?

Eki Görüntüle 1441320

Ayakkabılar olmamış gibi. Onun dışında üstün koyu renkse içine açık renk tercih edebilirsin.

Genç kardeşim

Nasıl mutlu oluyorsan nasıl rahat ediyorsan öyle giyin. Başkaları ne düşünür diye zerre takma yoksa mutsuz bir insan olursun. Sadece ufak önerileri göz ardı etme dene içine siniyorsa öyle devam et. Çokta aykırı olmaya çalışınca da sırıtıyor tabi bu noktada sana kalmış.

kendimce giyim tarzını gayet sportif ve kendne yakıştırmışsın. Mesela beyaz spor ayakkabı hiç benim tarzım değil ama şu sıralar oldukça popüler nedense. Yaş 30 üstü bende ona göre :)

Eki Görüntüle 1441320
Arkadaşının giyim tarzını merak ettim, galiba moda ikonu felan. Türkiye'de standart giyim tarzı böyle zaten.

Geri
Yukarı