Gizemli bir X hesabı GTA 6 videoları paylaşıyor!

• Konuyu başlatan Smuya
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 75
  • Görüntüleme 6B
2 tane yeni video gördüm şimdi. Birinde sanırım Online karakter başka bir karakter ya da NPC'nin bedenini sırtlamış 7 saniyelik bir video. Diğerinde de siyah elbiseli bir kadının 20 saniyelik yürüme/koşma animasyonunu gösteren bir video var.

Açıkçası biraz daha ağız sulandıran sızıntılar beklerdim ama hiç yoktan iyidir diyelim. 😀

GTA 5 modu bu map GTA 5 mapi bu GTA 6 olabolir ama düşük ihtimal.

Oyun 2024 sonlarında çıkış yapar denir ama 2025'e sarkar önce konsola çıkacağını da sanmıyorum hepsine aynı anda çıkar bence, daha çok kar ederler eğer 1 sene sonra PC'ye çıkarsa zaten çoğu kişi GTA 6'dan haberdar olmuş olacak ve spoiler yiyecekler almaya da eli gitmeyen olur illaki. En sağlıklısı bence 2025'te herkese açık çıkması.

ugu bitmistir. Ve evet konsol sayisi azaldi derken aslinda PC oyuncusu artti demek istedim. Ayrica haklisiniz

Standart 3A oyunlar gibi 70 dolar ya da o vakit standart fiyat değişirse o olacağını düşünüyorum.
3500 lira diyenler saçmalamış... oyunlarda sabit bi fiyat uygulaması var.. 60 dolardı 70 dolar oldu sanırım.. işte standart oyun o fiyattan çıkar ne daha ucuz ne daha fazla.. gold, premiuım, season passs cart curt isteyenlere fiyat ikiye katlar elbette :D

ha oyun 3 yıl sonra çıkar ve o zamana dolar da 50 lira olursa o zaman 3500 normal :D

online mod hemen gelir mi, sanmam.. gelicne zaten bi de online'dan para kazanacaklar.. hediye 1 milyon dolar vermişlerdi ama bi ev almaya yetmiyor.. oyunda her şey parayla :D

Geri
Yukarı