Gizli sekmede inen şeyi Chrome indirilenlerde görür müyüz?

Ben o an kullanmıyordum ama ondan sonra Kaspersky ile tarattım temiz bir şey olur mu?
Hocam, relax olun ve keyfinize bakın, heyecan ve panik olma durmunuzu anlıyorum, eğer böyle sitelere girecekseniz chrome gibi rezalet bir tarayıcı kullanmamanızı öneririm, tor-browser ile gönül rahatlığı ile virüslü veya virüs olmayan sitelere girebilirsiniz, (ayarlarından maksimum korumaya aldıktan sonra) gizli sekmeden her ne kadar açsanız bile değişen ufak bir kaç şey oluyor onun dışında bir şey değişmiyor. Bana kalırsa riskli bir bağlantıyı açacaksanız tor-browser kullanın. iyi forumlar dilerim.

Hocam, relax olun ve keyfinize bakın, heyecan ve panik olma durmunuzu anlıyorum, eğer böyle sitelere girecekseniz Chrome gibi rezalet bir tarayıcı kullanmamanızı öneririm, Tor Browser ile gönül rahatlığı ile virüslü veya virüs olmayan sitelere girebilirsiniz, (ayarlarından maksimum korumaya aldıktan sonra) gizli sekmeden her ne kadar açsanız bile değişen ufak birkaç şey oluyor onun dışında bir şey değişmiyor. Bana kalırsa riskli bir bağlantıyı açacaksanız Tor Browser kullanın. İyi sosyaller dilerim.

Doğru, eğer böyle şeylerin kullanımı içinse tor en iyisi, lakin Chrome rezil bir tarayıcı değil, zaten güvenlik seviyesi orta olarak ayarlanmış, çünkü bu normal kullanım için, ve tor, gündelik kullanımda çok kullanışlı değil, en mantıklısı ya güvenmediğin bir siteyi tor ile açacaksın, ya da VirusTotal ile Site'yi URL kontrol ile kontrol ettireceksin.

Doğru, eğer böyle şeylerin kullanımı içinse tor en iyisi, lakin Chrome rezil bir tarayıcı değil, zaten güvenlik seviyesi orta olarak ayarlanmış, çünkü bu normal kullanım için, ve tor, gündelik kullanımda çok kullanışlı değil, en mantıklısı ya güvenmediğin bir siteyi tor ile açacaksın, ya da VirusTotal ile Site'yi URL kontrol ile kontrol ettireceksin.
Rezil bir tarayıcı konusunda biraz sinirlenmişim google şirketine ondan kusura bakmayın bazen böyle iniş ve çıkışlarım olabiliyor.

Geri
Yukarı