Rehber Gizliliğe önem veren ve log tutmayan VPN'ler

Türk olayı da değildi ya... Kominist birisi Rusya'nın başkanı mı ne vurmuştu, yani söke söke almaları gerekirdi onu.

VPNs are good, but their weakness is the single point of failure: hack or subpoena that one point to see everything. https://t.co/iUxkbJsoK2
Keşke bunu da okusaydın 😃.

Güzel bir rehber olmuş.Bilgili arkadaşlara sorulaım olacak mümkünse:
1- VPN servisleri dolar üzerinden ödeme alıyorlar. Dolar kurunun o andki durumun göre mi fiyata yansıyor bu durum?
2- Yıllık planlarda aylık ödeme alınıyor anladığım kadarıyla, her ay değişen dolar kuru, fiyatı etkiliyor mu?
3- Yurtdışına açık kredi kartım yok, VPN servislerine nasıl üye olabilirim?
4- Windscribe VPN nasıldır? Tek bölge ve sınırsız veri seçildiğinde aylık 2 dolara düşüyor.

Teşekkürler.

Güzel bir rehber olmuş. Bilgili arkadaşlara sorulaım olacak mümkünse:
1- VPN servisleri dolar üzerinden ödeme alıyorlar. Dolar kurunun o andki durumun göre mi fiyata yansıyor bu durum?
2- yıllık planlarda aylık ödeme alınıyor anladığım kadarıyla, her ay değişen dolar kuru, fiyatı etkiliyor mu?
3- yurt dışına açık kredi kartım yok, VPN servislerine nasıl üye olabilirim?
4- windscribe VPN nasıldır? Tek bölge ve sınırsız veri seçildiğinde aylık 2 dolara düşüyor.

Teşekkürler.

1-Evet. Bankadan dolar talep ediliyor, banka dolar ödüyor, kullanıcıdan o anki karşılığı kadar TL çekiyor.
2-Yıllık planlarda ödeme yıllık alınır. Daha doğrusu tüm süre için alınır. Ben 3 yıllık ödedim tekte.
3-Nord ve Express çeşitli yöntemler sunuyor, diğerlerini bilmiyorum. Ama önerim kripto ödemesi.
4-Bilmiyorum. Bilen arkadaşlar yanıtlasın.

Bunların dışında; bir kişinin tespitinde VPN hizmeti IP gizlese ne olur, hükümetler uğraşırsa bir şeyler çıkarır. Ayrıca siyaset programı mı burası? Varsa bildiğiniz söyleyin öğrenelim, yoksa komplo teorilerinden ileri gitmeyen fikirlerden başka bir şey değil burada okuduklarım. İddialar doğru bile olsa belli ki olay veya kanıt yok. Bende hep merak etmişimdir Nord, Express ve Proton'un güvenilirliğini öğrenmiş oluruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı