Çözüldü Gizlilik hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

481010

Decapat
Arkadaşlar böyle bir hata oluyor nedeni nedir nasıl çözülür?

Dosya Ekleri

• HATA.PNG
    HATA.PNG
    32,1 KB · Görüntüleme: 82
Çözüm
Updatepack7r2 adlı programla güncelledim ama dikkat edin PC'niz yaklaşik 1 saat boyunca 10 15 kere kapanacak.

İndirdim ama sadece 1 kere yeniden başlatıldı ama hata aynı devam ediyor.
Tamam arkadaşlar hata düzeldi herkes için teşekkürler yapamayan olursa videoyu bırakıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hata çözümü: Google Chrome -sağ tık-özellikler-hedef-orada "C:\program Files\Google\Chrome\Application\chrome.exe" yazıyordur tırnağın oraya gelip boşluk bırakıp -ignore-certificate-errors yazıp uygula deyip tamam a basıyoruz hata çözülüyor.
Arkadaşlar böyle bir hata oluyor nedeni nedir nasıl çözülür?
Hocam her sayfada böyle mi ? Her sayfada böyleyse büyük ihtimalle saat kaymıştır. Saati otomatiğe alıp yeniden dener misiniz ? Olmaz ise "Şimdi Eşitle" butonu gibi bir şey olacak ona basın ve sunucuda olan saati bilgisayardaki ile güncelleyecektir.

böyle var

hep yazmak zorunda kalmadan başka bir çözümü varmı
Hocam orada olmayacak Başlangıç kısmındaki saate sağ (Yada gün fark etmez) tıklayıp "Tarih ve saati ayarla" gibi olan butona tıklayın. Orada benim dediğim butonu arayın. Hocam bir de hiç uğraşmadan bir çözüm olduğunu sanamıyorum.

Geri
Yukarı