GK500 alınır mı?

Cherry MX Switch klavyeler çok pahalı olduğundan dolayı mecburen Outemu Switch klavyelere yönelmek durumundayım.
Aradığım klavyede olmasını istediğim özellikler:
-Red Switch
-Multimedya tuşları
-Anti-Ghosting
-RGB
Gamepower Ogre alıp kronik sorunlu olduğunu duydum ve anında iade ettim. O yüzden bu çok önemli. Kronik sorunu olmayan, çift basma veya tuşu algılamama gibi sorunlar çıkarmayan bir klavye arıyorum. AOC GK500 şu an aradığım tüm özellikleri barındırıyor gibi ama bilenler ve özellikle kullananlar bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. Kaliteli ise almayı planlıyorum. Membran klavye alacaktım Razer Cynosa, HyperX Alloy Core gibi klavyeler ve fiyatları da GK500'e göre uygundu fakat nedense çokça membran yerine mekanik alın gibi yorumlar gördüm. Gerçekten bu kadar çok mu fark ediyor? Özellikle oyun oynayan biriyim. GK500 sorun çıkarmaz uzun süre götürür derseniz alacağım. Tabii bununla birlikte tuşlardan gelen yay sesi gibi rahatsızlık verecek derecede seslerin olmaması da önemli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Lenovo k500 alın kesinlikle. Gk500 fiyatı değmez bir klavye bana göre diğer arkadaşlarda fikrime katılacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı