GK61 vs MK61

Daha fazla  
Arkadaşlar 750 TL'ye temiz MK61 buldum 3 ay kullanılmış.(modlu)
Sıfır GK61 ise 900 TL'ye geliyor Banggood'da indirimim olduğu için.
Sizin görüşleriniz nelerdir? Acaba?

Bu arada ikisi de yellow Switch.

MK61 çok iyi bir klavye. GK 61 de öyle ancak aradaki farka değeceğini sanmıyorum. Alırken iyice kontrol edip MK 61 alın derim.

Hocam aralarında ne fark olduğunu biliyor musunuz?
En büyük fark bence keycapler. Gamakay MK61 PBT Pudding başliklar kullanırken, Geek GK61 ABS klasik başlıklar kullanıyor. PBT Pudding başlık seti almaya kalksan şu an ona en az 400 lira ödersin.

Bu arada ekleyeyim, MK61'de Ü ve sağındaki tuşta fabrika çıkışlı olarak sorun yaşayan çok kişi var. Alırken kontrol edin. Eğer şu an düzgün çalışıyorsa sonradan oluşan bir durum değil, o konuda içiniz rahat olsun.

Aslında çok bir fark yok. MK61 pudding keycap kullanırken GK61 standart keycap kullanıyor. ve MK61 nispeten daha yeni bir model. Bunlar göz önünde bulunduğunda MK61 daha akıl karı. Arkadaki 150TL farka değmez GK61. Alacağım MK61 modlu dediniz. Ne değişiklikler yapılmış acaba?

Aslında çok bir fark yok. MK61 pudding keycap kullanırken GK61 standart keycap kullanıyor. Ve MK61 nispeten daha yeni bir model. Bunlar göz önünde bulunduğunda MK61 daha akıl karı. Arkadaki 150TL farka değmez gk61. alacağım MK61 modlu dediniz. Ne değişiklikler yapılmış acaba?

Foam tabe clipped ve kasanın içine pamuk doldurulmuş + eva varmış.

En büyük fark bence keycapler. Gamakay MK61 PBT Pudding başliklar kullanırken, Geek GK61 ABS klasik başlıklar kullanıyor. PBT Pudding başlık seti almaya kalksan şu an ona en az 400 lira ödersin.

Bu arada ekleyeyim, MK61'de Ü ve sağındaki tuşta fabrika çıkışlı olarak sorun yaşayan çok kişi var. Alırken kontrol edin. Eğer şu an düzgün çalışıyorsa sonradan oluşan bir durum değil, o konuda içiniz rahat olsun.
Hocam sordum herhangi bir sıkıntı yok dedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı