GK71 Sonic vs Alloy Elite 2 vs BlackWidow V3 vs XPG Summoner

Bütçe
1000 - 2000

DelReiTr

Yoctopat
Daha fazla  
Mekanik klavye alacağım. Fakat konuyla ilgili bilgim yok biraz araştırınca HyperX ve Razer arasında kalmıştım hangisini tercih etmeliyim? Kullananlarin fikirlerini alabilirsem çok iyi olur. MSI GK71 Sonic sanırım yeni çıktı ve çok bir veri bulamadım hakkında güzel bir klavyeye benziyor. XPG ise bunların içinde son tercihim olur ama çok karşılaştım ismiyle onun için araya sıkıştırdım. Gözünüzü sevim kurtarın beni su dertten rüyamda mekanik klavyelerle uğraşmaya başladım artık. Bu arada HyperX'e bayıldım ilk defa konu açıyorum eksiklerim varsa affola.

Son düzenleyen: Moderatör:
GK71'i stokta göremedim. BlackWidow V3 alınmaz bu bütçede. Alloy Elite 2 yerine XPG Summoner öneririm.
hocam teşekkürler gk71 evet stok kalmamış beklemiyordum bunu. blackwidow v3 amazon da 1700 tl ye mevcut
xpg summoner red switch(sanırım sessiz olan bu) tercih edince fiyat 1550TL oluyor
hyperx alloy elite 2 de 1500TL civarı

hocam fiyatlar aynı olunca hyperx elite 2 ile xpg arasında gönlüm hiç xpg kaymıyor nedenini açıklayamıyorum.2si arasında neden xpg yi tercih etmeliyim yada alloy elite i neden tercih etmemeliyim açabilirmisiniz. bu arada bütçeyi az daha çıkartabilirim eğer kanımın kaynadığı hah işte bu diyebileceğim birşey bulabilirsem başka bir öneriniz varmıdır bu modellere karşı.

Yeni konular

Geri
Yukarı