Global Garanti Sağlayan Firmalar Neler?

gezer3082

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bugünkü konum şu ; AMD ekran kartlarında, Global garanti veren firma var mı ? Mesela Corsair Global garanti veriyor benim bildiğim. Yani Corsair gibi Global garanti veren ekran kartı yada herhangi bir PC parçalarına Global garanti veren firma varsa söyleyebilirsiniz. İyi günler.:)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu arada arkadaşlar EVGA hakkında bilgi vermek istiyorum ; EVGA ekran kartları ya da herhangi bir ürününe artık Vektron garanti vermiyor. Aldığınız ürünü yine yurtdışına göndermeniz lazım.

@gezer3082 Yazdığınız yanlış anlaşılabilir. Sadece yurtdışından alınan ürünler için geçerli bir durum dediğiniz. Siz konu başlığına göre yazmışsınız ama tek başına okunduğunda sanki yurtiçinde satın alanlar için de geçerli zannedilebilir.

@gezer3082 Yazdığınız yanlış anlaşılabilir. Sadece yurtdışından alınan ürünler için geçerli bir durum dediğiniz. Siz konu başlığına göre yazmışsınız ama tek başına okunduğunda sanki yurtiçinde satın alanlar için de geçerli zannedilebilir.

Haklı. Ben o yorumu okuyana kadar bir an öyle sandım..

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı