Çözüldü Global ROM kullanırken Bootloader kapatılırsa ne olur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

491824

Hectopat
Redmi 9T bir cihaz kullanıyorum, istediğim çoğu özellik global ROM'da var iken TR'de yok. Global ROM atıp kilidini kapatmak istiyorum güvenlik için. Ama cihaz TR ile geldi. Bootloader kapatırsam ne gibi sorunlar olur? Cihazın brick olma ihtimali var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Tamamdır teşekkür ederim. Peki Mi Flash ile clean all and lock mu yapayım yoksa normal kurup Fastboot komutuyla mı kapatayım?

Mi Flash ile yapabilirsin.

Biliyorum evet, Bootloader kiltlerse hard birck oluyor. Mi 9T Pro cihazımda öyle olmuştu.

Bugün servisten X3 NFC gelecek, Endonezya ROM kurulu, OEM kitleyeceğim bakalım sıkıntı yaratacak mı?

@491824
Buna göz atabilirsin.
Tamamdır teşekkür ederim. Peki Mi Flash ile clean all and lock mu yapayım yoksa normal kurup Fastboot komutuyla mı kapatayım?

Biliyorum evet, Bootloader kiltlerse hard birck oluyor. Mi 9T Pro cihazımda öyle olmuştu.

Bugün servisten X3 NFC gelecek, Endonezya ROM kurulu, OEM kitleyeceğim bakalım sıkıntı yaratacak mı?

@491824
Buna göz atabilirsin.

Çözüm

@491824
Buna göz atabilirsin.
Tamamdır teşekkür ederim. Flashlıyorum o zaman geri dönerim buraya.

@491824
Buna göz atabilirsin.
Brick olmadı, kurulum ekranındayım. Kilit simgesi de kayboldu. Yardımınız için teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı