Glorious fare aniden hızlandı

carrie1232

Decapat
Daha fazla  
Glorious Model O mouse kullanıyorum farem bir anda hızlanmaya başladı. Normalde mouse hızını düşürünce yavaş hareket eder ama benim hızlı hareket ediyor. Farklı mouse taktım yine aynı olay.

Son düzenleyen: Moderatör:
Denetim masası/ fare seçeneğine girip imleç hızı kontrolünü atar mısınız?
Eğer orada normal hızındaysa bende eskiden olan bir sorun vardı. Windows'u güncelledikten sonra bilgisayar açılıp kapanınca mouse'm yavaşlıyordu. Driverini silip kurdum, mouse seçeneklerini sıfırladım. Bilgisayar hafıza deposunu sıfırlamıştım düzelmemişti inşallah aynı sorun değildir sendekide. ( mouse modeli Razer )'di.

Dosya Ekleri

• unknown_2021.08.24-22.28.png
    unknown_2021.08.24-22.28.png
    216,9 KB · Görüntüleme: 43
  • unknown_2021.08.24-22.28.png
    unknown_2021.08.24-22.28.png
    216,9 KB · Görüntüleme: 36
Son düzenleme:
Glorious Model O uygulamasında ki DPI ve sens ayarları sizin normal ayarlarınız ise ve bu ayarlarda default ayarlar olduğuna göre yine güzel bir sıkıntı var. Bende de yavaşlıyordu sorunu çözemedim format atmıştım açıkçası en son sinirden ya kıracaktım ya format atıcaktım. Biraz bekle istersen belki çözümünü bulmuş birisi olabilir ya da bilen olmazsa ben formatta bulmuştum çözümü en son tavsiyem o olur.

Glorious Model O uygulamasında ki DPI ve sens ayarları sizin normal ayarlarınız ise ve bu ayarlarda default ayarlar olduğuna göre yine güzel bir sıkıntı var. Bende de yavaşlıyordu sorunu çözemedim format atmıştım açıkçası en son sinirden ya kıracaktım ya format atıcaktım. Biraz bekle istersen belki çözümünü bulmuş birisi olabilir ya da bilen olmazsa ben formatta bulmuştum çözümü en son tavsiyem o olur.
bende format atmayı düşünüyodum zaten bilgisayar rahatlasın vs diye bu sorun geldi karşıma artık en erken sürede format atarım diye düşünüyorum inşallah geçer

Geri
Yukarı