Glorious Model O fare donuyor

Promos

Hectopat
Arkadaşlar model O, farem anlık donuyor vurarken. Donduğu vakit sıkmaya devam ediyor ve hareket ettiremiyorum fakat RGB yanıyor. Şirkete sorduğumda garantiye yollayabilirsiniz, bu basit bir kablo arızası dediler. Türkiye'de de orijinal satan bir yer bulamadım, başka bir çözümü var mıdır? Ya da bu kabloyu nereden bulabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Glorious Model O2 faremde yaşadım. İade için yolladım sorun kablodanmış ki bana da öyle gibi gelmişti. Sizinde öyle gibi gözüküyor.İade etmeniz daha iyi olur bir başka yenisiyle de değişim isteyebilirsiniz. Eskiden vardı hala var mı bilmiyorum paracord kablo aratırsanız bulursunuz diye düşünüyorum kendiniz takmak isterseniz...

Glorious Model O2 faremde yaşadım. İade için yolladım sorun kablodanmış ki bana da öyle gibi gelmişti. Sizin de öyle gibi gözüküyor. İade etmeniz daha iyi olur bir başka yenisiyle de değişim isteyebilirsiniz. Eskiden vardı hala var mı bilmiyorum paracord kablo aratırsanız bulursunuz diye düşünüyorum kendiniz takmak isterseniz...

Hocam garantiyi aradım nereden aldığımı sordular galiba vereceğim garantinin bitmesine çok az kaldı acele etsem iyi olacak peki yenisiyle değişim için şartlar ne biliyor musnuz hocam.

Hocam garantiyi aradım nereden aldığımı sordular galiba vereceğim garantinin bitmesine çok az kaldı acele etsem iyi olacak peki yenisiyle değişim için şartlar ne biliyor musnuz hocam.
Eğer fare ayıplı bir ürün ise onlar size soracaktır zaten para iadesi mi yoksa değişim mi istiyorsunuz diye. Veya ürünü gönderirken not olarak eklerseniz de olur. Şikayetinizi kağıda falan yazmayı unutmayın böylece sorun çıkmayacaktır.
Anlayacağınız bir şart yok fare sizin yüzünüzden bozulmadıysa tamamdır bu iş zaten.

Geri
Yukarı