Glorious Model D vs Razer DeathAdder Essentials White

Chezzaritz

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5500

ZOTAC OVERCLOCK EDITION RTX 3060 8GB

GIGABYTE A520M

DDR4 HP 2X8 16GB RAM

CRUCIAL 1TB M2 SSD
Aklımdaki mouse Razer DeathAdder Essentials Beyaz olanıydı fakat fare tekerleği hızlı bozulduğundan buna geçtim. Bazıları da Model D üstündeki delikten dolayı tozdan bozuluyor falan diyor. Başka bildiğiniz Max 800TL *BEYAZ* oyuncu mouse varsa yazabilirsiniz. Teşekkürler.

Son düzenleme:
İkisi de kronik sıkıntılı fareler kendim 2 yıl Glorious Model O kullandım taş gibi fareydi ama çift tıklamaya başladı. Omron 20M Switch'leri kullanıyorlardı. Eğer Glorious yeni seride bunları güncellemediyse bu sorun sizde de olacaktır.
Model D hakkında bilgim yok fakat model o - serisinde bu hatayı düzelttiler eğer simetrik tutuyorsanız alınabilir beyaz modeli.
Veyahut bütçeyi biraz arttırım derseniz Aerox 3 snow modeli tercih edilebilir hocam.

Bi' yerlerden 100 kağıt daha bul bunu al, yoksa düzgün bir şey pek fazla yok.

Bi' yerlerden 100 kağıt daha bul bunu al, yoksa düzgün bir şey pek fazla yok.
Hocam pek bilindik bi site ve marka değil iyi birşey olduğuna emin misiniz?

İkisi de kronik sıkıntılı fareler kendim 2 yıl Glorious Model O kullandım taş gibi fareydi ama çift tıklamaya başladı. Omron 20M Switch'leri kullanıyorlardı. Eğer Glorious yeni seride bunları güncellemediyse bu sorun sizde de olacaktır.
Model D hakkında bilgim yok fakat model o - serisinde bu hatayı düzelttiler eğer simetrik tutuyorsanız alınabilir beyaz modeli.
Veyahut bütçeyi biraz arttırım derseniz Aerox 3 snow modeli tercih edilebilir hocam.
Çok aşıyor bütçeyi. Model O simetrik derken nasıl yani biraz daha açabilir misiniz?

Hocam simetrik dediğinizi anladım. Evde o şekilde bir mouse var ama çalışmadığı için kullanmıyordum. Yoksa kullanabildiğim bi model. Model O'da bir sıkıntı yoksa alıyorum.

Çok aşıyor bütçeyi. Model O simetrik derken nasıl yani biraz daha açabilir misiniz?

Hocam simetrik dediğinizi anladım. Evde o şekilde bir mouse var ama çalışmadığı için kullanmıyordum. Yoksa kullanabildiğim bi model. Model O'da bir sıkıntı yoksa alıyorum.
Model O'da bir sıkıntı var. O kadar para verip Omron switchli bir fare almak üzücü açıkçası.

Model O'da bir sıkıntı var. O kadar para verip Omron switchli bir fare almak üzücü açıkçası.
Deathadder'ın nesi var söyleyebilirmisiniz? Fare tekerleği dışında. Garanti zaten fare tekerleği durumunda farenin yenisini yolluyormuş.

Hocam simetrik derken iki el içinde tutuşa uygun yani ama dediğim gibi Model O Minus (-) modelinde bu problemi fixlediler normal boyuttaki halini veyahut Model D'de bunu fixlediler mi bilmiyorum.
şu siteden ise boyutlarını karşılaştırabilirsiniz istediğiniz farelerin.

Deathadder'ın nesi var söyleyebilirmisiniz? Fare tekerleği dışında. Garanti zaten fare tekerleği durumunda farenin yenisini yolluyormuş.
Bilmem kaç yıllık fare; sensörü, switchleri kötü ve tekerleği problemli. Tamamen çöp değil ama aşırı pahalı, çok daha uyguna katlayacak problemsiz fareler var.

Yeni konular

Geri
Yukarı