Glorious Model D vs Razer Deathadder V2 PRO Wireless vs Logitech G PRO X Superlight

Hocam aslında yabancı kaynaklarda genellikle tek bir site hakkında konuşmuyorum model o Wireless dünyanın en iyi faresi olarak geçiyor ve gerçektende öyle model o Wireless alınası ve Razer DeathAdder V2 Pro Wireless ve aerox 3 Wireless ise dünyanın en iyi kablosuz farelerden biri tercihiniz bu 3 fare ve fiyata göre olmalı Logitech G PRO X superlight hakkında pek bir yorum yapamam.
Razer Viper Ultimate baktınız mı Razer Viper Ultimate RZ01-03050100-R3G1 Optik Kablolu Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe o farede iyidir.
Biraz geç oldu ama ne alaka? Hiçbir yabancı kaynakta Model O Wireless en iyi mouse olarak geçmiyor, sadece fiyat açısından değerlendirebilirsin. Ayrıca Aerox 3 diğerlerine göre çok kötü, biraz inceleme izlemeni öneririm. Bütün yabancı kaynaklarda G Pro X Superlight en iyi mouse olarak görülüyor ve övülüyor.

Biraz geç oldu ama ne alaka? Hiçbir yabancı kaynakta model o Wireless en iyi mouse olarak geçmiyor, sadece fiyat açısından değerlendirebilirsin. Ayrıca aerox 3 diğerlerine göre çok kötü, biraz inceleme izlemeni öneririm. Bütün yabancı kaynaklarda G PRO X superlight en iyi mouse olarak görülüyor ve övülüyor.

Best gaming mouse 2021: DF's top wired and wireless gaming mice hocam link bırakıyım ve bol bol araştırma yaptığımıda belirtiyim.

Best gaming mouse 2021: DF's top wired and wireless gaming mice hocam link bırakıyım ve bol bol araştırma yaptığımıda belirtiyim.
Sadece verdiğiniz sitede bu şekilde gözükmesi dışında sorun yok XD. Ben de size GPX Superlight'ın daha önde olduğu bir sürü site vs. atabilirim. Örnek: The Best Wireless Mouse - Spring 2021: Mice Reviews (Aşağıda tüm mouse'ların listemesi var)
Fiyatına göre iyi olabilir, ama en iyisi değil. Ayrıca biraz yabancı kanallardan bu mouse'ların karşılaştırmasını izlemenizi öneririm. GPX Superlight yerine Model O tercih eden 1 kişi bile yok. Hepsi fiyatının biraz tuzlu olduğunu, ama en iyisinin de iyisi olduğunu belirtiyor. Tekrar söylüyorum: Fiyatına göre iyi olması onu en iyisi yapmaz. Aerox 3 zaten gerek side button ergonomisi, gerek çok kötü skatezleri, gerek de mouse'un ortasından bile tuşlara tıklanabilmesiyle fiyatını haketmeyen bir mouse.

Sadece verdiğiniz sitede bu şekilde gözükmesi dışında sorun yok XD. Ben de size GPX Superlight'ın daha önde olduğu bir sürü site vs. atabilirim.
Arkadaş kendi attığı listeyi biraz yanlış anlamış bence :)

Best Premium Mouse kategorisinde G Pro X Superlight kazanmış zaten, bu da sonun da sonunu isteyenler için en iyi mouse kategorisi oluyor aslında.

Listede Glorious Model O Wireless Best Gaming Mouse Overall kategorisinin birincisi, genel olarak birinci olmuş yani. Fiyat gibi etkenleri düşünmüşler.

Arkadaş kendi attığı listeyi biraz yanlış anlamış bence :)

Best Premium Mouse kategorisinde G Pro X Superlight kazanmış zaten, bu da sonun da sonunu isteyenler için en iyi mouse kategorisi oluyor aslında.

Listede Glorious Model O Wireless Best Gaming Mouse Overall kategorisinin birincisi, genel olarak birinci olmuş yani. Fiyat gibi etkenleri düşünmüşler.
Evet, ki ben sorunu orada bulmadım. Bir sürü araştırma yaptığını ve bütün yabancı kaynaklarda en iyisi olarak gösterildiğini iddia ediyor önceki mesajında. Bayadır araştırıyorum, Aerox 3 öneren görmedim yabancı kaynaklarda. Skatezleri, side button ergonomisi kötü.

Sadece verdiğiniz sitede bu şekilde gözükmesi dışında sorun yok xd. Ben de size gpx Superlight'ın daha önde olduğu bir sürü site vs. atabilirim. Örnek: The Best Wireless Mouse - Spring 2021: Mice Reviews (aşağıda tüm Mouse'ların listemesi var)
Fiyatına göre iyi olabilir, ama en iyisi değil. Ayrıca biraz yabancı kanallardan bu Mouse'ların karşılaştırmasını izlemenizi öneririm. Gpx superlight yerine model o tercih eden 1 kişi bile yok. Hepsi fiyatının biraz tuzlu olduğunu, ama en iyisinin de iyisi olduğunu belirtiyor. Tekrar söylüyorum: Fiyatına göre iyi olması onu en iyisi yapmaz. Aerox 3 zaten gerek side button ergonomisi, gerek çok kötü Skatez'leri, gerek de Mouse'un ortasından bile tuşlara tıklanabilmesiyle fiyatını haketmeyen bir mouse.

Tamam hocam bir şey demedim.

Geri
Yukarı