Razer DeathAdder V2 Pro vs Logitech G PRO X Superlight

EmirhanTr82

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, bu iki mouse arasında kaldım. Önceki kullandığım mouselar Rival 600 ve Logitech G903'ü ağır olduğu için değiştirdim. Şu an kullandığım Razer DeathAdder V2 kablolu. Kablosuz istediğim için değişiklik yapıyorum. Hangisini önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Onların yerine eğer istersen Razer Viper Ultimate almanı öneririm tabii sanada uygunsa G PRO X superlighta pek sağlam değil diyorlar Click'leri hızlı bozuluyor diyorlar. O yüzden G PRO X'i pek önermem onun yerine DeathAdder V2 PRO,zer Viper Ultimate ya da düz G PRO bana daha mantıklı geliyor.

Onların yerine eğer istersen Razer Viper Ultimate almanı öneririm tabii sanada uygunsa G PRO X superlighta pek sağlam değil diyorlar Click'leri hızlı bozuluyor diyorlar. O yüzden G PRO X'i pek önermem onun yerine DeathAdder V2 Pro, zer Viper Ultimate'ya da düz G PRO bana daha mantıklı geliyor.

Bir de rtings diye bir site var mouseleri inceliyor orada Razer için ki eksi olarak ağırlık optimizasyonu yok demiş anlamadın nedir o yüzden Razer'dan soğudum sizden duydum Logitech Click'lerinde sıkıntı var diye bir de neden stoklarda bu kadar tükendi cevaplarsanız sevinirim.
Onların yerine eğer istersen Razer Viper Ultimate almanı öneririm tabii sanada uygunsa G PRO X superlighta pek sağlam değil diyorlar Click'leri hızlı bozuluyor diyorlar. O yüzden G PRO X'i pek önermem onun yerine DeathAdder V2 Pro, zer Viper Ultimate'ya da düz G PRO bana daha mantıklı geliyor.

Razer Viper sorun var diyorlar o yüzden çok bakmadım.

Viper'da benim bildiğim kadarıyla normal versiyonunda var Ultimate'de yok G PRO X superlight iyi bir mouse fakat ben internette bu tarz şeyler gördüğüm için bu tarz şeyler söyledim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Tabi bunlarda biraz şans faktörü işe giriyor ama yine de alınabilir bir mouse Logitech'in garantisi gayet güvenilir hiç sorun çıkartmadan

Bir de bu videoyuda izlersen sevinirim.

Logitech G Pro X Claw, Fingertip için uygundur, DA-V2 Pro Palm için. İkisi çok ayrı mouse'lardır.
Boyutlarıda öyle.

Logitech G PRO X claw, fingertip için uygundur, DA-V2 Pro palm için. İkisi çok ayrı mouse'lardır.
Boyutları da öyle.

Rtings diye bir site var orada hepsi uygun diyor benim elim zaten hem simetrik hem de ergonomik kullandım bir de Logitech siyahi ile beyazı arasında farkmı var boyut çünkü resimlerde böyle bir değişiklik var Vatan PC bir bakın.

Rtings diye bir site var orada hepsi uygun diyor benim elim zaten hem simetrik hem de ergonomik kullandım bir de Logitech siyahi ile beyazı arasında farkmı var boyut çünkü resimlerde böyle bir değişiklik var Vatan PC bir bakın.
Renkler arasında boyut farkı yok, sitelerde genellikle garip öneriler yazıyor.
Elinizin boyutunu ve tutuş şeklinizi yazarsanız yardımcı olabilirim.

Renkler arasında boyut farkı yok, sitelerde genellikle garip öneriler yazıyor.
Elinizin boyutunu ve tutuş şeklinizi yazarsanız yardımcı olabilirim.

Elimin uzunluğu 18-19 cm değişiyor ve bir önceki kullandığım mouselar Rival 600 G903 ağır olduğu için bıraktım ve şu anda kullandığım Razer DeathAdder V2 kablolu bunlar el şeklimi tam bilmiyorum ama Razer kullanıyorum öyle böyle.

Elimin uzunluğu 18-19 cm değişiyor ve bir önceki kullandığım mouselar Rival 600 G903 ağır olduğu için bıraktım ve şu anda kullandığım Razer DeathAdder V2 kablolu bunlar el şeklimi tam bilmiyorum ama Razer kullanıyorum öyle böyle.
1622220063541.png

Geri
Yukarı