Elektronik Glorious Model O Minus Wireless Nays ile 855 TL

Benim de elimde olan model o daha yeni bozuldu. Bu model o ya kıyasla ne kadar küçük?

EloShapes - Compare Shapes
Bu site üzerinden bakacağım ama bu sitede yazılar gözükmediğinden seçemiyorum. Biri model o ve model o Minus'un olduğu linki atabilir mi? Ya da video falan var mı? Model o- ile minus aynı şey mi onu anlayamadım.

Benim de elimde olan model o daha yeni bozuldu. Bu model o ya kıyasla ne kadar küçük?

EloShapes - Compare Shapes
Bu site üzerinden bakacağım ama bu sitede yazılar gözükmediğinden seçemiyorum. Biri model o ve model o Minus'un olduğu linki atabilir mi? Ya da video falan var mı? Model o- ile minus aynı şey mi onu anlayamadım.

Çok ufak bir fark var.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-06-23-01-29-22-678_com.brave.browser-edit.jpg
    Screenshot_2023-06-23-01-29-22-678_com.brave.browser-edit.jpg
    59,3 KB · Görüntüleme: 39
Merhaba,

Pazarama mağazamızı yeni aktif ettik ve ürün eklemelerini entegra programı üzerinden yapmaya başladık. Mevcut ürünlerimizden bir tanesinin EAN kodu maalesef stoklarımızda olmayan bu model ürünle eşleştiğinden yanlış bir ürün Pazarama üzerinden satışa açılmış oldu. 22 akşamı ve 23 sabahına kadar gelen siparişler sisteme düşmüştür. Sabah hata fark edilmiş ürün satışa kapatılmış ve sipariş iptalleri için Pazarama ile iletişim kurulmuştur. Pazarama müşteri destek hattından gelen taleplere yaşanan sorun ve satıcı destek tarafına iletilen konu her seferinde dönüş sağlanmıştır. Pazarama sisteminde onaylanmış (entegrasyon programı otomatik onay verdiğinden) sipariş iptalleri tarafımızca yapılamadığından destek talebimize dönüş beklemekteyiz. Özetle hatalı eşleşme sonucu stoklarımızda olmayan bir ürün satışı gerçekleştiğinden maalesef ürün gönderimi sağlanamamaktadır.

Demiştim ben ama :D

Konum Pendik yazılmış , adresimize gelip bir çayımızı içebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı