Glorious Model O nerede tamir ettirilir?

• Konuyu başlatan MzSe
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 106

MzSe

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar mouse hem takılıyor hem de tekerlek kısmı bozuk. Garantisi bitti. Tekerleği yapıştırıcı ile tutturmaya çalıştım ama olmadı. Ankara'dayım nerede yaptırabilirim?

Yani hareket ettirince takılıyor bazı yerlerde vs fps oyunu oynarken sinirim bozuluyor.

Arkadaşlar mouse hem takılıyor hem de tekerlek kısmı bozuk. Garantisi bitti. Tekerleği yapıştırıcı ile tutturmaya çalıştım ama olmadı. Ankara'dayım nerede yaptırabilirim?

Yani hareket ettirince takılıyor bazı yerlerde vs FPS oyunu oynarken sinirim bozuluyor.

Hocam o takılma fare sensörü ile alakalı bir durum ki farenin en önemli ve pahalı yerlerinden biri yetkili servislere götürün varsa eğer ama tamir şansı olduğunu pek sanmıyorum.
Güncel yazılımları yüklemeyi deneyin belki sorun çözülür.

Hocam o takılma fare sensörü ile alakalı bir durum ki farenin en önemli ve pahalı yerlerinden biri yetkili servislere götürün varsa eğer ama tamir şansı olduğunu pek sanmıyorum.
Programını yükledim ama yok çözülmüyor.

Birde içini açtığım için garantisi bozulmuş mudur?

Delikli mouseların en büyük sorunu takılma sanırım. Benim MM711 de aynı şekilde takılıyordu sensor bozuldu sandım ama içini açıp detaylı temizlik yapınca düzelmişti. Ufacık kıl, toz bile takılmasına sebebiyet verebilir.

Delikli mouseların en büyük sorunu takılma sanırım. Benim MM711 de aynı şekilde takılıyordu sensor bozuldu sandım ama içini açıp detaylı temizlik yapınca düzelmişti. Ufacık kıl, toz bile takılmasına sebebiyet verebilir.
Yani mouse windows çıkma takma sesi geliyor.

Arkadaşlar gariptir ki içini açıp kablosuyla oynadım sorunu çözdüm nasıl bir iş bu?

Son düzenleme:

Bir de içini açtığım için garantisi bozulmuş mudur?

Garanti bitmemiş miydi hocam ama bitmediyse bile bozulur lakin tekerleği yapıştırmaya çalışmanız bile pek çok durumunda garanti dışına çıkarabilir diye düşünüyorum emin olmamakla beraber.

Garanti bitmemiş miydi hocam ama bitmediyse bile bozulur lakin tekerleği yapıştırmaya çalışmanız bile pek çok durumunda garanti dışına çıkarabilir diye düşünüyorum emin olmamakla beraber.
4.71AU $ |Glorious Model O D fare için yedek onarım naylon örgülü USB kablosu uzatma kablosu|Kulaklık Aksesuarları| - AliExpress hocam bunu almayı düşünüyorum alınır mı? 100 tl.

Birde tekerlek kısmı satılıyor mu? Yamulmuş ucu o yüzden.

Geri
Yukarı