Glorious Model O sürüm farkları nedir?

firefighter

Kilopat
Daha fazla  
Glorious Model O Wireless alacağım da çeşitli sitelerde oyun kodlarında GLRGLO-MS-OW-MB , GLO-MS-OMW-MB , GLO-MS-OW-MB veya Race Model gibi şeyler yazıyor. Ne anlama geliyor bunlar acaba? En iyisi hangisidir?

Claw grip kullanıyorum Model O iyi olduğunu duydum bu da doğru mudur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Model O'nun 4-5 farklı opsiyonu var. Bunlar sırasıyla; minus beyaz parlak, minus beyaz mat, minus siyah parlak, minus siyah mat.
Diğeride minus olmayan normal versiyonunda; Full size beyaz parlak, Full size beyaz mat, Full size siyah parlak, Full size siyah mat.

Şu anda model o 2 sürümleri var, ve Glorious race versiyonları var. Fakat bunlar ülkemizde satışta değiller.

Model O'nun 4-5 farklı opsiyonu var. Bunlar sırasıyla; minus beyaz parlak, minus beyaz mat, minus siyah parlak, minus siyah mat.
Diğeride minus olmayan normal versiyonunda; Full size beyaz parlak, Full size beyaz mat, Full size siyah parlak, Full size siyah mat.

Şu anda model o 2 sürümleri var, ve Glorious race versiyonları var. Fakat bunlar ülkemizde satışta değiller.
Teknik açıdan daha mı iyiler? Race yazan modellerin satışta olduğunu görmüştüm yanlış hatırlamıyorsam, biraz daha bekleyebilirim onların Türkiye'de satışa sunulması için eğer daha iyilerse

Teknik açıdan daha mı iyiler? Race yazan modellerin satışta olduğunu görmüştüm yanlış hatırlamıyorsam, biraz daha bekleyebilirim onların Türkiye'de satışa sunulması için eğer daha iyilerse.

Evet Race'ler güncel olanlar olmalıydı, tam hatırlamıyorum yanlış bilgilendirmek istemem.
Eğer eliniz küçükse minus alın. Büyükse Full size alın.

Yeni olan model o 2 sürümlerinde bekleyebilirsiniz, fiyat artışı var ve özellikleri çok gelişti.

Evet Race'ler güncel olanlar olmalıydı, tam hatırlamıyorum yanlış bilgilendirmek istemem.
Eğer eliniz küçükse minus alın. Büyükse Full size alın.

Yeni olan model o 2 sürümlerinde bekleyebilirsiniz, fiyat artışı var ve özellikleri çok gelişti.
Yeni olan model o sürümlerinin ismi ne acaba ne yapsam da bulamadım?

Şu an stokları yok, yakında satışa sunulacak. Glorious ülkemizde sevilen bir marka, global ile yakın zamanda satışta olacaktır.
Teşekkür ederim cevaplarınız için

Bazı yazılar okudum da competitive fps oyunları için çok iyi değil diyorlar yabancı kaynaklar, sensör süresi uzunmuş diye okudum aklım karıştı da

Yeni konular

Geri
Yukarı