Glorius Model O fare alınır mı?

Herkese selamlar. Mouse almayı düşünüyorum. Halihazırda kullandığım Logitech G PRO kablolu mouse var. Ama bunu bir arkadaşıma vereceğim. Uzun zamandır Wireless mouse almak istiyordum. Bu da bahanesi oldu biraz. Hafif, wireless ve sade fareler arıyorum.

Mesela bu benim hoşuma gitmiyor çünkü çok tuşu var. FPS oyunları oynuyorum. Gecikmesinin az olması lazım. Biraz araştırdım.

Bu çok hoşuma gitti. Sizce alınır mı, beni memnun eder mi?

Hocam glorius alıp kalan parayı da klavye için ayıracağım.
Önerileri için herkese teşekkür ediyorum.

Konuyu hortlatmak gibi olmasın ama fareden memnun musun? Bende model D almayı düşünüyorum.

Bende sizin durumunuzu yaşıyorum ve hangisini alacağımı bilemedim. Özellikle G PRO X Superlight'ın hem stockları yok hem de fiyatı gloriorus model o Wireless'den pahalı hangisini almalıyım. Biraz el terletme sorunundan müzdaribim Rival 110 kullanıyorum bu yüzden delikli acaba daha iyi mi olur diye düşünüyordum.

Konuyu hortlatmak gibi olmasın ama fareden memnun musun? Bende model D almayı düşünüyorum.

Aldım, bayağıdır kullanmaktayım. Hiçbir sıkıntısı yok FPS oyunlarında canavar gibi maşallah. Ülkemizde gloirusa biraz önyargıyla yaklaşılıyor sanırım o da ilk gelen versiyonlarının sensörleri berbatmış ama 2. versiyon mükemmel.

Bende sizin durumunuzu yaşıyorum ve hangisini alacağımı bilemedim. Özellikle G PRO X Superlight'ın hem stockları yok hem de fiyatı gloriorus model o Wireless'den pahalı hangisini almalıyım. Biraz el terletme sorunundan müzdaribim Rival 110 kullanıyorum bu yüzden delikli acaba daha iyi mi olur diye düşünüyordum.

Hocam hiç sıkıntısı yok Logitech daha iyidir bundan eminim çünkü eski farem logitechti. Ama arada 500TL var ve stoğu yok dediğiniz gibi. Ben klavyeye para kalsın diye Logitech'ten vazgeçtim. Şu an için kararımdan hiç pişman değilim. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Geri
Yukarı