Glow

Glow v24.04

İyi bir program olmuş tek başına yapılmış bir proje ise gerçekten çok uzun sürmüştür, ellerinize sağlık Roines hocam.

Ama şunu da eklemek isterim anti-casus uygulamasını tespit edemiyor. Bunu fixlerseniz iyi olacaktır. Onun dışında tek diyebileceğim şey daha fazla dil ve tema eklense iyi olacağıdır. Ve açıkçası bana göre tek problem diyebileceğim şey 20H2 öncesi desteklememesi oldu. Bir de disk kısmında HD Tune tarzı %80 gibi eklenebilir. Bu kadar şey yazınca kötülemiş gibi oldum ama 5 yıldız vereceğim.😀

Son düzenleme:
@RufatM merhaba,

Düşünceniz için teşekkürler.

Glow'u 4.5 yldır tek başıma geliştiriyorum. İleri düzey programlama bilgisi gerektiren bir proje.
Yüzlerce farklı donanım ve sistem var. Hepsine uyumlu yapmak normal yazılım yapmaya göre en az 20 kat daha zor.

Anti-Casus yazılımı Windows'a bağlı. Windows kendi sistemine eklerse programı Glow da algılar.

3 farklı tema mevcut program içinde, 2 ayrı dil mevcut.
Şu an gayet yeterli durumda. İleride duruma göre eklenebilir.

Disk bölümü geliştirmeleri devam ediyor.
Daha fazla özellik eklemeye çalışıyorum.

@RufatM merhaba,

Düşünceniz için teşekkürler.

Glow'u 4.5 yldır tek başıma geliştiriyorum. İleri düzey programlama bilgisi gerektiren bir proje.
Yüzlerce farklı donanım ve sistem var. Hepsine uyumlu yapmak normal yazılım yapmaya göre en az 20 kat daha zor.

Anti-Casus yazılımı Windows'a bağlı. Windows kendi sistemine eklerse programı Glow da algılar.

3 farklı tema mevcut program içinde, 2 ayrı dil mevcut.
Şu an gayet yeterli durumda. İleride duruma göre eklenebilir.

Disk bölümü geliştirmeleri devam ediyor.
Daha fazla özellik eklemeye çalışıyorum.
O kadar uzun süreceğini tahmin etmiştim zaten onun dışında fikirlerime saygı duyduğunuz için teşekkür ederim. MacOS içinde eklenirse çok iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı