GM 4G Android One Alınmalı mı?

MuhammetFr

Hectopat
Daha fazla  
Herkese Merhaba. Şu anda Samsung Galaxy Grand Prime kullanmaktayım. Normalde General Mobile ürünlerini pek sevmem ama bu telefonun arkasında Google olduğu için bir araştırayım dedim. Samsung'un kasma sorunlarından bıktım ve telefon araştırmaya başladım. Telefon araştırırken bu telefonu buldum. ve eğer alırsam Turkcell'den hat üzerine alacağım için ve bütçem bu telefona yettiği için ancak bunu alabilirim. Özellik olarak karşılaştığında GM 4G daha iyi görünüyor. Şimdi sizlere sormak istediğim Grand Prime'da mı kalayım yoksa GM 4G mi almalıyım? Şunu da belirteyim ya bunu alabilirim yada Grand Prime'da kalabilirim onun için sadece bu iki telefon için yardım ederseniz sevinirim. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

GM yerine başka bir telefona yönelmeni öneririm. GM hakkında oluşan düşünceler kolay silinmez diye düşünüyorum. Ayrıca daha garanti olan bir cihaz almak daha iyi olur.

Hat üzerine alacağım için ya GM 4G alacağım ya da Grand Prime'da kalacağım. Madem ki GM önermiyorsunuz o zaman Grand Prime'da kalıyorum. Aslında GM yi bende sevmem ancak bu cihazın arkasında Google olduğu için bir araştırayım demiştim. Yardımlarınız için teşekkürler.

Kronik sorunları oluyor. Yazılımsal destek ayrı bir şey. Donanım sağlam olmadıktan sonra arkasına Apple'ı da koysan bir şey değişmez. Google sadece yazılımın arkasında durur.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı