GM e-tab 4 LineageOS yüklemek

Ribozom

Kilopat
Makaleler
1
Bir yakınım bana kullanmadığı GM e-tab 4 hediye etti ve ROM ve Root atılmış bir şekilde geldi bana. Fakat Android 4.4.4 sürümü yüklü. LineageOS veya başka bir ROM nasıl kurabilirim buna?

2020_03_15_22.10.19.png
2020_03_15_22.11.34.png
2020_03_15_22.11.48.png
2020_03_15_22.12.00.png

Yüklenmez. LineageOS'un bu cihaz için yapılması gerek. Bu cihazın eğitim amaçlı MEB tarafından sadece Türkiye sınırları içerisinde dağıtılan özel modeller olduğu düşünülürse pek mümkün görünmüyor. Bir geliştiricinin bu tableti alıp uzun süre LineageOS vb. özel yazılımlara adapte etmesi gerekli.

Yüklenmez. LineageOS'un bu cihaz için yapılması gerek. Bu cihazın eğitim amaçlı MEB tarafından sadece Türkiye sınırları içerisinde dağıtılan özel modeller olduğu düşünülürse pek mümkün görünmüyor. Bir geliştiricinin bu tableti alıp uzun süre LineageOS vb. özel yazılımlara adapte etmesi gerekli.
Peki herhangi başka yeni sürüm bir ROM var mı bildiğiniz?

Arkasında öyle yazıyor. Ve evet Custom ROM kurulu. Cihaz Samsung olarak gözüküyor, üretici "mehmet"diye geçiyor ve Anroid 4.4.4 var.

O tablete pek ROM bulamazsın. Seninkine yüklenmiş ancak ne kadar güvenilir tartışılır.
Önyüklü uygulamalar kaldırılmışsa tableti güvenli modda başlatıp öyle kullan. Her uygulamayı açmaz bu şekilde ancak dizi film izler, internete girersin. Güvenli modda açınca kasma, takılma sorunları azalıyor/geçiyor.

Geri
Yukarı