iPhone 11 7 ayda %87 normal mi?

Hayır hocam şu an da iOS 16.7 sürümünü kullanıyorum. iOS 17'yi yüklemek istemedim, zaten şu an cihazım bayağı seri ama pil yüzdesi çok hızlı düştü, güncellemeyle alakalı olur mu sizce? Ben güncellemeyle alakalı olduğunu sanmıyorum.
En önemli detay pil sağlığını hızlıca eriten güncellemektir. Ama siz güncellememişsiniz. Sizinki özellikle 0'a düşürmek veya 100'e kadar doldurmakla ilgili o halde. Normalde 20'nin altına düşürmemeniz ve 80'de almanız gerekir. Şarjda kullanmak da eskitir hızlıca. Çünkü bunlar pili ısındırır.

En önemli detay pil sağlığını hızlıca eriten güncellemektir. Ama siz güncellememişsiniz. Sizinki özellikle 0'a düşürmek veya 100'e kadar doldurmakla ilgili o halde. Normalde 20'nin altına düşürmemeniz ve 80'de almanız gerekir. Şarjda kullanmak da eskitir hızlıca. Çünkü bunlar pili ısındırır.

Bundan sonra öyle yapayım o halde, zaten düştüğü kadar düştü ama bundan sonra belki daha yavaş düşer. Adaptörümde orijinal değil herhalde, onunda etkisi vardır mutlaka ama yapacak bir şey yok artık, garantisi daha 1.5 yıl var 80 altına inince garantiye girerse artık oradan değiştiririm teşekkürler yorumlar için :).

Yeni konular

Geri
Yukarı