GM E-Tab 4 system.img flashlarken hata

Mert Nalkıran

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Zonguldak
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Dün tablete factory reset atmıştım ve hazır sıfırlamışken de burdaki system imajını flashlamak istedim:
[ROM] FatihDroid ROM for General Mobile e-tab4 - Updated Test2
Busybox'ı tahminimce tam olarak kuramadığımdan dolayı işlemi tamamlayınca tableti yeniden başlattığımda General Mobile yazısında kaldı.
TWRP de kurulu değil bir fikri olan yardımcı olabilir mi ?
Not:Usb hata ayıklama açık ve sadece Adb komutlarını kullanabiliyorum

Bootloader içindeyken ADB üzerinden o tableti zaten kontrol etmen mümkün değil, zira bootloader kilitli ve bu işlevi kapatmışlar. Tek yol cihazı servise vermen. Daha sonra tekrar aynı metot ile cihazı Rootla. Ve bu sefer ilk önce TWRP imajını cihaza yükle. TWRP içinden cihazın yedeğini al ve bir sonraki ROM denemeni yedeğini PC'ye aktararak başla.

Bootloader içindeyken ADB üzerinden o tableti zaten kontrol etmen mümkün değil, zira bootloader kilitli ve bu işlevi kapatmışlar. Tek yol cihazı servise vermen. Daha sonra tekrar aynı metot ile cihazı Rootla. Ve bu sefer ilk önce TWRP imajını cihaza yükle. TWRP içinden cihazın yedeğini al ve bir sonraki ROM denemeni yedeğini PC'ye aktararak başla.
Bir yolu varmış gruplarda birkaç öğrenci özel bir işlem olduğundan dolayı ücret karşılığı yapıyorlar bende bilen vardır belki diye buraya yazdım olmazsa zaten servise vericem de beklemek istemiyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı